AKÇAABAT Araç Muayene İstasyonları Listesi

Tüvturk AKÇAABAT araç muayene istasyonu bilgisi aşağıdaki tabloda açıklanmaktadır. Randevu alarak AKÇAABAT ilçesindeki araç muayene istasyonunda aracınızı muayene ettirebilirsiniz. Çeşitli bilgiler sayfada yer almaktadır.


İstasyon Adı İstasyon Adresi İlçe İstasyon Telefonu
Trabzon Merkez Tesisleri ve Araç Muayene İstasyonu Sanayi Mah. Ayakkabıcılar Sitesi Sok. D: 14 Merkez / TRABZON AKÇAABAT 0 850 222 8888

Araç Muayene Randevusu Al

Aracınızı AKÇAABAT ilçesinde nerede muayene ettirebileceğiniz bu sayfada yer almaktadır. Güncel adres ve telefon bilgileri veriliyor. Tüvturk AKÇAABAT araç muayene istasyonunun iletişim bilgilerini hemen öğrenin!

AKÇAABAT Araç Muayene İstasyonu

AKÇAABAT Tüvtürk Sabit istasyonunda muayene sırasında aracınız da ağır kusur bulunması yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi durumunda, 1 ay içinde eksiklikleri tamamlayıp, aynı Tüvtürk araç muayene istasyonunda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak araç muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Gezici Tüvtürk istasyonlarda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti de verilmekte olup, AKÇAABAT ilçesindeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitesinden veya 0850 222 88 88 numaralı Çağrı Merkezi'nden alabilirsiniz.

AKÇAABAT ilçesinde yer alan araç muayene istasyonlarını FaturaGO ile harita üzerinde görebileceğiniz ve AKÇAABAT araç muayene istasyonları iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz Tüvtürk istasyon bilgisi yukarıdaki tabloda yer almaktadır.

Kategori: Araç Sorgulama

Konular: Araç Muayene İstasyonları