ALTINEKİN Araç Muayene İstasyonları Listesi

ALTINEKİN ilçesinde yer alan araç muayene istasyonlarını FaturaGO ile harita üzerinde görebileceğiniz ve ALTINEKİN araç muayene istasyonları iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz Tüvtürk istasyon bilgisi aşağıdaki tabloda yer almaktadır.


İstasyon Adı İstasyon Adresi İlçe İstasyon Telefonu
Konya Merkez Tesisleri ve Araç Muayene İstasyonu Yusuf Mescid Mah. Adana Çevre Yolu Cad. No:77 Karatay/ KONYA ALTINEKİN 0 850 222 8888

 

Aracınızı ALTINEKİN ilçesinde nerede muayene ettirebileceğiniz bu sayfada yer almaktadır. Güncel adres ve telefon bilgileri veriliyor. Tüvturk ALTINEKİN araç muayene istasyonunun iletişim bilgilerini hemen öğrenin!

ALTINEKİN Araç Muayene İstasyonu

ALTINEKİN Tüvtürk Sabit istasyonunda muayene sırasında aracınız da ağır kusur bulunması yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi durumunda, 1 ay içinde eksiklikleri tamamlayıp, aynı Tüvtürk araç muayene istasyonunda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak araç muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Gezici Tüvtürk istasyonlarda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti de verilmekte olup, ALTINEKİN ilçesindeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitesinden veya 0850 222 88 88 numaralı Çağrı Merkezi'nden alabilirsiniz.

ALTINEKİN ilçesinde yer alan araç muayene istasyonlarını FaturaGO ile harita üzerinde görebileceğiniz ve ALTINEKİN araç muayene istasyonları iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz Tüvtürk istasyon bilgisi yukarıdaki tabloda yer almaktadır.

Kategori: Araç Sorgulama

Konular: Araç Muayene İstasyonları