AVANOS Araç Muayene İstasyonları Listesi

Tüvturk AVANOS araç muayene istasyonu bilgisi aşağıdaki tabloda açıklanmaktadır. Randevu alarak AVANOS ilçesindeki araç muayene istasyonunda aracınızı muayene ettirebilirsiniz. Çeşitli bilgiler sayfada yer almaktadır.


İstasyon Adı İstasyon Adresi İlçe İstasyon Telefonu
Nevşehir Merkez Tesisleri ve Araç Muayene İstasyonu Mehmet Akif Ersoy Mah. Aksaray Yolu Küme Evler No: 29 Merkez / NEVŞEHİR AVANOS 0 850 222 8888

Araç Muayene Randevusu Al

Aracınızı AVANOS ilçesinde nerede muayene ettirebileceğiniz bu sayfada yer almaktadır. Güncel adres ve telefon bilgileri veriliyor. Tüvturk AVANOS araç muayene istasyonunun iletişim bilgilerini hemen öğrenin!

AVANOS Araç Muayene İstasyonu

AVANOS Tüvtürk Sabit istasyonunda muayene sırasında aracınız da ağır kusur bulunması yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi durumunda, 1 ay içinde eksiklikleri tamamlayıp, aynı Tüvtürk araç muayene istasyonunda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak araç muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Gezici Tüvtürk istasyonlarda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti de verilmekte olup, AVANOS ilçesindeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitesinden veya 0850 222 88 88 numaralı Çağrı Merkezi'nden alabilirsiniz.

AVANOS ilçesinde yer alan araç muayene istasyonlarını FaturaGO ile harita üzerinde görebileceğiniz ve AVANOS araç muayene istasyonları iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz Tüvtürk istasyon bilgisi yukarıdaki tabloda yer almaktadır.

Kategori: Araç Sorgulama

Konular: Araç Muayene İstasyonları