Adana Elektrik Fatura Sorgulama ve Anında Ödeme


Kurum: Toroslar EDAŞ - 86

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

FaturaGO Adana'da ikamet edenlerin elektrik faturası sorgulama işlemlerini online olarak gerçekleştirebilecekleri bir platformdur. Adana'nın elektrik dağıtım şirketi olan Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından sunulan hizmeti kullanan müşterilerin fatura ödeme tarihlerini ve fatura tutarlarını öğrenmelerine olanak tanır.

FaturaGO Adana'da ikamet edenlerin elektrik fatura sorgulama işlemlerini kolaylaştıran ve hızlandıran bir çözüm sunar. Elektrik faturası ödeme işlemleri için zaman ve enerji tasarrufu sağlayan bu platform, Adana'da yaşayanların hayatını kolaylaştıracak bir hizmet sunmaktadır.

Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

FaturaGO ile Adana elektrik fatura ve borç bilgilerinizi öğrenebilir, ödenmemiş faturalarınızı kredi kartınız ile taksitli ödeyebilirsiniz.

Enerjisa Adana Elektrik Faturası Nerelere Ödenir?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Enerjisa Adana Fatura Ödeme Noktaları:

Enerjisa Yetkili Ödeme Merkezleri: Bir çok Adana ilçesinde bulunan Enerjisa yetkili ödeme merkezlerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ödemelerde işlem ücreti alınmamaktadır. Sözleşme hesap numaranız ile ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: AKBANK, ALBARAKA TÜRK, DENİZ BANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANK, HSBC, INGBANK, İŞ BANKASI, KUVEYT TÜRK, ŞEKERBANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YKB ve ZİRAAT bankalarının gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde Enerjisa Adana elektrik faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlemler: Enerjisa online işlemler şubesine üye olarak Adana Elektrik faturalarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.


Enerjisa Adana Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Kategori:
Fatura Sorgulama > Elektrik Fatura Sorgulama