Afyon Elektrik Fatura Sorgulama ve Anında Ödeme - Osmangazi EDAŞ


Kurum: ZorluEnerji–OsmangaziPerakende - 84

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

İşletme ve abone numarası ile sorgulama yapabilirsiniz. Ödenmemiş Osmangazi EDAŞ faturalarınızı görüntüleyebilir, online ödemesini yapabilirsiniz.

Afyonkarahisar ilinde ikamet edenlerin elektrik faturası sorgulama ve ödeme işlemlerini online olarak gerçekleştirebilecekleri bir platformdur. Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. abonelerine sunulan hizmeti kullanarak, müşterilerin fatura ödeme tarihlerini ve fatura tutarlarını öğrenmelerine, fatura borçlarını ödemelerine olanak tanır.

Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

FaturaGO ile Afyonkarahisar Osmangazi elektrik fatura ve borç bilgilerinizi öğrenebilir, ödenmemiş faturalarınızı kredi kartınız ile taksitli ödeyebilirsiniz.

Diğer Osmangazi EDAŞ Elektrik Faturası Ödeme Seçenekleri

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Osmangazi EDAŞ Fatura Ödeme Noktaları:

Müşteri İşlem Merkezleri: Bir çok Afyon ilçesinde bulunan Osmangazi EDAŞ yetkili ödeme merkezlerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: AKBANK, ZİRAAT BANKASI, DENİZ BANK, FİNANS BANK, HALK BANK, HSBC BANK, İNG BANK, KUVEYTTÜRK, ŞEKERBANK, TEKSTİL BANK, TÜRK EKONOMİ BANKASI, TÜRKİYE FİNANS KATILIM, VAKIF BANK, YAPI KREDİ BANKASI, GARANTİ BANKASI, İŞ BANKASI ve A BANK bankalarının gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde Afyon elektrik faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlemler: Osmangazi EDAŞ online işlemler şubesine üye olarak Afyon Elektrik faturalarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Kategori: Fatura Sorgulama > Elektrik Fatura Sorgulama

Konular: Afyon Elektrik Fatura Sorgulama