Bartın Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme - Başkent EDAŞ


EnerjiSa Bartın ili için şuan elektrik faturası sorgulama ve ödeme yapılmamaktadır. Kurum internet sitesinden sorgulama ve ödeme yapmak için tıklayınız.

Kurum : ANKARA BÖLGESİ ELEKTRİK

12 hane Sözleşme Hesap Numarası ile işlem yapabilirsiniz. Ödeme yaparken önce en eski borçtan başlamalısınız. Abone numaranız 12 karakterden az ise başına sıfır ekleyerek 12 haneye tamamlayınız. Ör: 001234567899

Sözleşme No :


Fatura ödeme işlemleri 06:00 ile 23:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Enerjisa Online işlem sayfasından sorgulama ve fatura ödemesi yapabilirsiniz.

FaturaGO aracılığı ile bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: Bartın Elektrik Fatura Sorgulama, Bartın Elektrik Borç Sorgulama, Bartın Elektrik Fatura ödeme, Bartın Elektrik Fatura ödeme noktaları işlemleri.


Enerjisa Bartın Elektrik Faturası Nerelere Ödenir?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Enerjisa Bartın Fatura Ödeme Noktaları:

Enerjisa Yetkili Ödeme Merkezleri: Bir çok Bartın ilçesinde bulunan Enerjisa yetkili ödeme merkezlerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ödemelerde işlem ücreti alınmamaktadır. Sözleşme hesap numaranız ile ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: AKBANK, ALBARAKA TÜRK, DENİZ BANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANK, HSBC, INGBANK, İŞ BANKASI, KUVEYT TÜRK, ŞEKERBANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YKB ve ZİRAAT bankalarının gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde Enerjisa Bartın elektrik faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlemler: Enerjisa online işlemler şubesine üye olarak Bartın Elektrik faturalarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.


BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
Adres: Başkent Plaza Ehlibeyt Mah.
Ceyhun Atuf Kansu Cd. No:106
PK:06520 Balgat/Çankaya/ANKARA


Enerjisa Bartın Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Kategori:
Fatura Sorgulama > Elektrik Fatura Sorgulama

Konular: Bartın Elektrik Fatura Sorgulama,Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: