Çankırı Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme - Enerjisa Başkent EDAŞ


EnerjiSa Çankırı ili için şuan elektrik faturası sorgulama ve ödeme yapılmamaktadır. Kurum internet sitesinden sorgulama ve ödeme yapmak için tıklayınız.

Kurum : ANKARA BÖLGESİ ELEKTRİK

12 hane Sözleşme Hesap Numarası ile işlem yapabilirsiniz. Ödeme yaparken önce en eski borçtan başlamalısınız. Abone numaranız 12 karakterden az ise başına sıfır ekleyerek 12 haneye tamamlayınız. Ör: 001234567899

Sözleşme No :


Fatura ödeme işlemleri 06:00 ile 23:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Enerjisa Başkent EDAŞ elektrik fatura ve borç dökümüne online işlem merkezine üye girişi yaparak ulaşabilirsiniz.

FaturaGO aracılığı ile bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: Çankırı Elektrik Fatura Sorgulama, Çankırı Elektrik Borç Sorgulama, Çankırı Elektrik Fatura ödeme, Çankırı Elektrik Fatura ödeme noktaları bilgilerini alabilirsiniz.


Enerjisa Çankırı Elektrik Faturası Nerelere Ödenir?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Enerjisa Çankırı Fatura Ödeme Noktaları:

Enerjisa Yetkili Ödeme Merkezleri: Bir çok Çankırı ilçesinde bulunan Enerjisa yetkili ödeme merkezlerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ödemelerde işlem ücreti alınmamaktadır. Sözleşme hesap numaranız ile ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: AKBANK, ALBARAKA TÜRK, DENİZ BANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANK, HSBC, INGBANK, İŞ BANKASI, KUVEYT TÜRK, ŞEKERBANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YKB ve ZİRAAT bankalarının gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde Enerjisa Çankırı elektrik faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlemler: Enerjisa online işlemler şubesine üye olarak Çankırı Elektrik faturalarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.Kategori: Fatura Sorgulama > Elektrik Fatura Sorgulama

Konular: Çankırı Elektrik Fatura Sorgulama,Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: