Çankırı Elektrik Fatura Sorgulama ve Anında Ödeme - Enerjisa Başkent EDAŞ


Çankırı Elektrik fatura borcunuzu sorgulamak için tıklayınız.

Enerjisa Başkent EDAŞ elektrik fatura ve borç dökümüne online işlem merkezine üye girişi yaparak ulaşabilirsiniz.

FaturaGO aracılığı ile bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: Çankırı Elektrik Fatura Sorgulama, Çankırı Elektrik Borç Sorgulama, Çankırı Elektrik Fatura ödeme, Çankırı Elektrik Fatura ödeme noktaları bilgilerini alabilirsiniz.


Enerjisa Çankırı Elektrik Faturası Nerelere Ödenir?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Enerjisa Çankırı Fatura Ödeme Noktaları:

Enerjisa Yetkili Ödeme Merkezleri: Bir çok Çankırı ilçesinde bulunan Enerjisa yetkili ödeme merkezlerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ödemelerde işlem ücreti alınmamaktadır. Sözleşme hesap numaranız ile ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: AKBANK, ALBARAKA TÜRK, DENİZ BANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANK, HSBC, INGBANK, İŞ BANKASI, KUVEYT TÜRK, ŞEKERBANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YKB ve ZİRAAT bankalarının gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde Enerjisa Çankırı elektrik faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlemler: Enerjisa online işlemler şubesine üye olarak Çankırı Elektrik faturalarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.



Kategori: Fatura Sorgulama > Elektrik Fatura Sorgulama

Konular: Çankırı Elektrik Fatura Sorgulama



Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.



Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: