DOĞANŞEHİR Araç Muayene İstasyonları Listesi

DOĞANŞEHİR ilçesinde yer alan araç muayene istasyonlarını FaturaGO ile harita üzerinde görebileceğiniz ve DOĞANŞEHİR araç muayene istasyonları iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz Tüvtürk istasyon bilgisi aşağıdaki tabloda yer almaktadır.


İstasyon Adı İstasyon Adresi İlçe İstasyon Telefonu
Malatya Merkez Tesisleri ve Araç Muayene İstasyonu Çamurlu Mahallesi Fide Sok. No: 5 Battalgazi / MALATYA DOĞANŞEHİR 0 850 222 8888

 

Aracınızı DOĞANŞEHİR ilçesinde nerede muayene ettirebileceğiniz bu sayfada yer almaktadır. Güncel adres ve telefon bilgileri veriliyor. Tüvturk DOĞANŞEHİR araç muayene istasyonunun iletişim bilgilerini hemen öğrenin!

DOĞANŞEHİR Araç Muayene İstasyonu

DOĞANŞEHİR Tüvtürk Sabit istasyonunda muayene sırasında aracınız da ağır kusur bulunması yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi durumunda, 1 ay içinde eksiklikleri tamamlayıp, aynı Tüvtürk araç muayene istasyonunda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak araç muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Gezici Tüvtürk istasyonlarda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti de verilmekte olup, DOĞANŞEHİR ilçesindeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitesinden veya 0850 222 88 88 numaralı Çağrı Merkezi'nden alabilirsiniz.

DOĞANŞEHİR ilçesinde yer alan araç muayene istasyonlarını FaturaGO ile harita üzerinde görebileceğiniz ve DOĞANŞEHİR araç muayene istasyonları iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz Tüvtürk istasyon bilgisi yukarıdaki tabloda yer almaktadır.

Kategori: Araç Sorgulama

Konular: Araç Muayene İstasyonları