ESKİŞEHİR MERKEZ Araç Muayene İstasyonları Listesi

Tüvturk ESKİŞEHİR MERKEZ araç muayene istasyonu bilgisi aşağıdaki tabloda açıklanmaktadır. Randevu alarak ESKİŞEHİR MERKEZ ilçesindeki araç muayene istasyonunda aracınızı muayene ettirebilirsiniz. Çeşitli bilgiler sayfada yer almaktadır.


İstasyon Adı İstasyon Adresi İlçe İstasyon Telefonu
Eskişehir Merkez Tesisleri ve Araç Muayene İstasyonu Muttalip Emirler Mah. Sarıcakaya Yolu No: 234 Muttalip / Eskişehir ESKİŞEHİR MERKEZ 0 850 222 8888

Araç Muayene Randevusu Al

Aracınızı ESKİŞEHİR MERKEZ ilçesinde nerede muayene ettirebileceğiniz bu sayfada yer almaktadır. Güncel adres ve telefon bilgileri veriliyor. Tüvturk ESKİŞEHİR MERKEZ araç muayene istasyonunun iletişim bilgilerini hemen öğrenin!

ESKİŞEHİR MERKEZ Araç Muayene İstasyonu

ESKİŞEHİR MERKEZ Tüvtürk Sabit istasyonunda muayene sırasında aracınız da ağır kusur bulunması yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi durumunda, 1 ay içinde eksiklikleri tamamlayıp, aynı Tüvtürk araç muayene istasyonunda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak araç muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Gezici Tüvtürk istasyonlarda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti de verilmekte olup, ESKİŞEHİR MERKEZ ilçesindeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitesinden veya 0850 222 88 88 numaralı Çağrı Merkezi'nden alabilirsiniz.

ESKİŞEHİR MERKEZ ilçesinde yer alan araç muayene istasyonlarını FaturaGO ile harita üzerinde görebileceğiniz ve ESKİŞEHİR MERKEZ araç muayene istasyonları iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz Tüvtürk istasyon bilgisi yukarıdaki tabloda yer almaktadır.

Kategori: Araç Sorgulama

Konular: Araç Muayene İstasyonları