HAZRO Araç Muayene İstasyonları Listesi

Tüvturk HAZRO araç muayene istasyonu bilgisi aşağıdaki tabloda açıklanmaktadır. Randevu alarak HAZRO ilçesindeki araç muayene istasyonunda aracınızı muayene ettirebilirsiniz. Çeşitli bilgiler sayfada yer almaktadır.


İstasyon Adı İstasyon Adresi İlçe İstasyon Telefonu
Diyarbakır Merkez Tesisleri ve Araç Muayene İstasyonu Bağcılar Mah. Zümrüt Kent Cad. No: 74 Merkez / Diyarbakır HAZRO 0 850 222 8888

Araç Muayene Randevusu Al

Aracınızı HAZRO ilçesinde nerede muayene ettirebileceğiniz bu sayfada yer almaktadır. Güncel adres ve telefon bilgileri veriliyor. Tüvturk HAZRO araç muayene istasyonunun iletişim bilgilerini hemen öğrenin!

HAZRO Araç Muayene İstasyonu

HAZRO Tüvtürk Sabit istasyonunda muayene sırasında aracınız da ağır kusur bulunması yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi durumunda, 1 ay içinde eksiklikleri tamamlayıp, aynı Tüvtürk araç muayene istasyonunda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak araç muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Gezici Tüvtürk istasyonlarda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti de verilmekte olup, HAZRO ilçesindeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitesinden veya 0850 222 88 88 numaralı Çağrı Merkezi'nden alabilirsiniz.

HAZRO ilçesinde yer alan araç muayene istasyonlarını FaturaGO ile harita üzerinde görebileceğiniz ve HAZRO araç muayene istasyonları iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz Tüvtürk istasyon bilgisi yukarıdaki tabloda yer almaktadır.

Kategori: Araç Sorgulama

Konular: Araç Muayene İstasyonları