Kastamonu Elektrik Fatura Sorgulama ve Anında Ödeme - Başkent EDAŞ


Kurum : ANKARA BÖLGESİ ELEKTRİK - 415

Sözleşme No değerini 10 karakter olarak girmelisiniz.

Sözleşme No :


Hızlı ve Pratik
Tek Nokta
Güvenli Ödeme
Faturalarınızı Tek Adımda
FaturaGO ile Kolayca Ödeyin!

Enerjisa online işlemler merkezinden Kastamonu ili için elektrik fatura borcunuzu öğrenebilir ve ödeyebilirsiniz. Üyelik bilgileriniz ile online işlem merkezine giriş yapabilirsiniz.

Bu bölümden FaturaGO aracılığı ile yapabileceğiniz işlemler:Kastamonu Elektrik Fatura Sorgulama, Kastamonu Elektrik Borç Sorgulama, Kastamonu Elektrik Fatura ödeme, Kastamonu Elektrik Fatura ödeme noktaları açıklanmaktadır.


Enerjisa Kastamonu Elektrik Faturası Nerelere Ödenir?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Enerjisa Kastamonu Fatura Ödeme Noktaları:

Enerjisa Yetkili Ödeme Merkezleri: Bir çok Kastamonu ilçesinde bulunan Enerjisa yetkili ödeme merkezlerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ödemelerde işlem ücreti alınmamaktadır. Sözleşme hesap numaranız ile ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: AKBANK, ALBARAKA TÜRK, DENİZ BANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANK, HSBC, INGBANK, İŞ BANKASI, KUVEYT TÜRK, ŞEKERBANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YKB ve ZİRAAT bankalarının gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde Enerjisa Kastamonu elektrik faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlemler: Enerjisa online işlemler şubesine üye olarak Kastamonu Elektrik faturalarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.


Kastamonu Müşteri Hizmetleri Telefonu

Telefon:  444 4 372

Enerjisa Kastamonu Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Kategori: Fatura Sorgulama ve Ödeme > Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Konular: Kastamonu Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme,Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: