Kastamonu Elektrik Fatura Sorgulama ve Anında Ödeme - Başkent EDAŞ


Kurum: Başkent EDAŞ - 87

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :


Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

Enerjisa online işlemler merkezinden Kastamonu ili için elektrik fatura borcunuzu öğrenebilir ve ödeyebilirsiniz. Üyelik bilgileriniz ile online işlem merkezine giriş yapabilirsiniz.

FaturaGO aracılığı ile Kastamonu ilinde ikamet edenlerin elektrik fatura sorgulama ve fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilir, Kastamonu Başkent EDAŞ elektrik fatura ödeme noktalarının bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

FaturaGO ile Enerjisa Kastamonu elektrik fatura ve borç bilgilerinizi öğrenebilir, ödenmemiş faturalarınızı kredi kartınız ile taksitli ödeyebilirsiniz.

Enerjisa Kastamonu Elektrik Faturası Nerelere Ödenir?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Enerjisa Kastamonu Fatura Ödeme Noktaları:

Enerjisa Yetkili Ödeme Merkezleri: Bir çok Kastamonu ilçesinde bulunan Enerjisa yetkili ödeme merkezlerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ödemelerde işlem ücreti alınmamaktadır. Sözleşme hesap numaranız ile ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: AKBANK, ALBARAKA TÜRK, DENİZ BANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANK, HSBC, INGBANK, İŞ BANKASI, KUVEYT TÜRK, ŞEKERBANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YKB ve ZİRAAT bankalarının gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde Enerjisa Kastamonu elektrik faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlemler: Enerjisa online işlemler şubesine üye olarak Kastamonu Elektrik faturalarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Kastamonu Müşteri Hizmetleri Telefonu

Telefon:  444 4 372

Enerjisa Kastamonu Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Kategori: Fatura Sorgulama ve Ödeme > Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Konular: Kastamonu Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme,