Mersin Elektrik Fatura Sorgulama ve Anında Ödeme - Toroslar EDAŞ


Kurum: Toroslar EDAŞ - 86

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

EDAŞ abonesiyseniz yukarıdaki bağlantıdan Mersin ili için elektrik fatura borcunuzu öğrenebilir fatura ödeme kanallarına ulaşabilirsiniz.

FaturaGO aracılığı ile Mersin ilinde ikamet edenlerin elektrik borç sorgulama ve borç ödeme işlemlerini gerçekleştirebilir, Mersin Enerjisa Toroslar EDAŞ elektrik fatura ödeme noktalarının bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

FaturaGO ile Enerjisa Mersin elektrik fatura ve borç bilgilerinizi öğrenebilir, ödenmemiş faturalarınızı kredi kartınız ile taksitli ödeyebilirsiniz.

Enerjisa Mersin Elektrik Faturası Nerelere Ödenir?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Enerjisa Mersin Fatura Ödeme Noktaları:

Enerjisa Yetkili Ödeme Merkezleri: Bir çok Mersin ilçesinde bulunan Enerjisa yetkili ödeme merkezlerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ödemelerde işlem ücreti alınmamaktadır. Sözleşme hesap numaranız ile ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: AKBANK, ALBARAKA TÜRK, DENİZ BANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANK, HSBC, INGBANK, İŞ BANKASI, KUVEYT TÜRK, ŞEKERBANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YKB ve ZİRAAT bankalarının gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde Enerjisa Mersin elektrik faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlemler: Enerjisa online işlemler şubesine üye olarak Mersin Elektrik faturalarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş.

Adres: Yenidoğan Mah. Yaşardoğu Cad. No:253 01330 Yüreğir/Mersin

Çağrı Merkezi: 186

Müşteri Hizmetleri Telefonu

Telefon:  444 4 372

Kategori: Enerjisa Mersin Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Fatura Sorgulama ve Ödeme > Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Konular: Mersin Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme,