Osmaniye Elektrik Fatura Sorgulama ve Anında Ödeme - Toroslar


Kurum: Toroslar EDAŞ - 86

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

 

FaturaGO aracılığı ile Osmaniye ilinde ikamet edenlerin elektrik fatura sorgulama ve fatura ödeme işlemlerini yapabilir, Osmaniye Toroslar Enerjisa elektrik fatura ödeme noktaları bilgilerine erişebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

FaturaGO ile Osmaniye elektrik fatura ve borç bilgilerinizi öğrenebilir, ödenmemiş faturalarınızı kredi kartınız ile taksitli ödeyebilirsiniz.

Enerjisa Osmaniye Elektrik Faturası Nerelere Ödenir?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Enerjisa Osmaniye Fatura Ödeme Noktaları:

Enerjisa Yetkili Ödeme Merkezleri: Bir çok Osmaniye ilçesinde bulunan Enerjisa yetkili ödeme merkezlerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ödemelerde işlem ücreti alınmamaktadır. Sözleşme hesap numaranız ile ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: AKBANK, ALBARAKA TÜRK, DENİZ BANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANK, HSBC, INGBANK, İŞ BANKASI, KUVEYT TÜRK, ŞEKERBANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YKB ve ZİRAAT bankalarının gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde Enerjisa Osmaniye elektrik faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlemler: Enerjisa online işlemler şubesine üye olarak Osmaniye Elektrik faturalarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Osmaniye Enerjisa Müşteri Hizmetleri Telefonu

Telefon:  444 4 372


Kategori: Fatura Sorgulama ve Ödeme > Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Konular: Osmaniye Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme,