SİVASLI Araç Muayene İstasyonları Listesi

Tüvturk SİVASLI araç muayene istasyonu bilgisi aşağıdaki tabloda açıklanmaktadır. Randevu alarak SİVASLI ilçesindeki araç muayene istasyonunda aracınızı muayene ettirebilirsiniz. Çeşitli bilgiler sayfada yer almaktadır.


İstasyon Adı İstasyon Adresi İlçe İstasyon Telefonu
Uşak Merkez Tesisleri ve Araç Muayene İstasyonu Kaşbelen Köyü (Kaşbelen Mücavir) Atatürk Bulvarı No: 418/Z01 Merkez - Uşak SİVASLI 0 850 222 8888

Araç Muayene Randevusu Al

Aracınızı SİVASLI ilçesinde nerede muayene ettirebileceğiniz bu sayfada yer almaktadır. Güncel adres ve telefon bilgileri veriliyor. Tüvturk SİVASLI araç muayene istasyonunun iletişim bilgilerini hemen öğrenin!

SİVASLI Araç Muayene İstasyonu

SİVASLI Tüvtürk Sabit istasyonunda muayene sırasında aracınız da ağır kusur bulunması yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi durumunda, 1 ay içinde eksiklikleri tamamlayıp, aynı Tüvtürk araç muayene istasyonunda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak araç muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Gezici Tüvtürk istasyonlarda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti de verilmekte olup, SİVASLI ilçesindeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitesinden veya 0850 222 88 88 numaralı Çağrı Merkezi'nden alabilirsiniz.

SİVASLI ilçesinde yer alan araç muayene istasyonlarını FaturaGO ile harita üzerinde görebileceğiniz ve SİVASLI araç muayene istasyonları iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz Tüvtürk istasyon bilgisi yukarıdaki tabloda yer almaktadır.

Kategori: Araç Sorgulama

Konular: Araç Muayene İstasyonları