TEKİRDAĞ MERKEZ Araç Muayene İstasyonları Listesi

Tüvturk TEKİRDAĞ MERKEZ araç muayene istasyonu bilgisi aşağıdaki tabloda açıklanmaktadır. Randevu alarak TEKİRDAĞ MERKEZ ilçesindeki araç muayene istasyonunda aracınızı muayene ettirebilirsiniz. Çeşitli bilgiler sayfada yer almaktadır.


İstasyon Adı İstasyon Adresi İlçe İstasyon Telefonu
Tekirdağ Merkez Tesisleri ve Araç Muayene İstasyonu Karadeniz Mah. Trabzon Cad. No:110 Aydoğdu / Tekirdağ TEKİRDAĞ MERKEZ 0 850 222 8888

Araç Muayene Randevusu Al

Aracınızı TEKİRDAĞ MERKEZ ilçesinde nerede muayene ettirebileceğiniz bu sayfada yer almaktadır. Güncel adres ve telefon bilgileri veriliyor. Tüvturk TEKİRDAĞ MERKEZ araç muayene istasyonunun iletişim bilgilerini hemen öğrenin!

TEKİRDAĞ MERKEZ Araç Muayene İstasyonu

TEKİRDAĞ MERKEZ Tüvtürk Sabit istasyonunda muayene sırasında aracınız da ağır kusur bulunması yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi durumunda, 1 ay içinde eksiklikleri tamamlayıp, aynı Tüvtürk araç muayene istasyonunda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak araç muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Gezici Tüvtürk istasyonlarda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti de verilmekte olup, TEKİRDAĞ MERKEZ ilçesindeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitesinden veya 0850 222 88 88 numaralı Çağrı Merkezi'nden alabilirsiniz.

TEKİRDAĞ MERKEZ ilçesinde yer alan araç muayene istasyonlarını FaturaGO ile harita üzerinde görebileceğiniz ve TEKİRDAĞ MERKEZ araç muayene istasyonları iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz Tüvtürk istasyon bilgisi yukarıdaki tabloda yer almaktadır.

Kategori: Araç Sorgulama

Konular: Araç Muayene İstasyonları