TUNCELİ MERKEZ Araç Muayene İstasyonları Listesi

Tüvturk TUNCELİ MERKEZ araç muayene istasyonu bilgisi aşağıdaki tabloda açıklanmaktadır. Randevu alarak TUNCELİ MERKEZ ilçesindeki araç muayene istasyonunda aracınızı muayene ettirebilirsiniz. Çeşitli bilgiler sayfada yer almaktadır.


İstasyon Adı İstasyon Adresi İlçe İstasyon Telefonu
Tunceli Merkez Tesisleri ve Araç Muayene İstasyonu İsmet İnönü Mah. Harçik Mevki Kümeevler No: 60/1 Merkez / Tunceli TUNCELİ MERKEZ 0 850 222 8888

Araç Muayene Randevusu Al

Aracınızı TUNCELİ MERKEZ ilçesinde nerede muayene ettirebileceğiniz bu sayfada yer almaktadır. Güncel adres ve telefon bilgileri veriliyor. Tüvturk TUNCELİ MERKEZ araç muayene istasyonunun iletişim bilgilerini hemen öğrenin!

TUNCELİ MERKEZ Araç Muayene İstasyonu

TUNCELİ MERKEZ Tüvtürk Sabit istasyonunda muayene sırasında aracınız da ağır kusur bulunması yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi durumunda, 1 ay içinde eksiklikleri tamamlayıp, aynı Tüvtürk araç muayene istasyonunda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak araç muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Gezici Tüvtürk istasyonlarda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti de verilmekte olup, TUNCELİ MERKEZ ilçesindeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitesinden veya 0850 222 88 88 numaralı Çağrı Merkezi'nden alabilirsiniz.

TUNCELİ MERKEZ ilçesinde yer alan araç muayene istasyonlarını FaturaGO ile harita üzerinde görebileceğiniz ve TUNCELİ MERKEZ araç muayene istasyonları iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz Tüvtürk istasyon bilgisi yukarıdaki tabloda yer almaktadır.

Kategori: Araç Sorgulama

Konular: Araç Muayene İstasyonları