Trakyagaz Doğalgaz Fatura Ödeme


Kurum : Trakya Zorlu Gaz - 449

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :


Fatura ödeme işlemleri 06:00 ile 23:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Hızlı ve Pratik
Tek Nokta
Güvenli Ödeme
Faturalarınızı Tek Adımda
FaturaGO ile Kolayca Ödeyin!

Gazdaş Doğalgaz faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve kolay olanı online internetten ödemedir. Trakya bölgesinde bulunan Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Keşan, Çerkezköy, Saray, Muratlı, Ergene, Lüleburgaz ve Babaeski şehirleri için doğalgaz fatura borcunuzu kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. FaturaGO ile yukarıda bulunan Sorgulama bölümünden Gazdaş Doğalgaz abone numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Gazdaş Trakyagaz Doğalgaz Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Gazdaş Doğalgaz faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden online ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Gaziantep Bölgesi Doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen bütün bankalarla anlaşması olan Gazdaş’ın faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Gazdaş Trakya Fatura Ödeme

Faturago.com üzerinden Gazdaş Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Keşan, Çerkezköy, Saray, Muratlı, Ergene, Lüleburgaz ve Babaeski Doğalgaz fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile Gazdaş doğalgaz faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Gazdaş Fatura Ödeme Merkezleri

Gazdaş Faturanızı Doğalgaz Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Gazdaş Doğalgaz müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 0 850 222 94 29 numaralı telefondan veya Gazdaş’ın resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili tüm bilgileri ayrıntılı bir şekilde alabilirsiniz.

Gazdaş Trakyagaz Doğalgaz Abone No Nerede Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Gazdaş Doğalgaz abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Gazdaş Doğalgaz faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak faturanızla alakalı tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: