ULUBEY Araç Muayene İstasyonları Listesi

Tüvturk ULUBEY araç muayene istasyonu bilgisi aşağıdaki tabloda açıklanmaktadır. Randevu alarak ULUBEY ilçesindeki araç muayene istasyonunda aracınızı muayene ettirebilirsiniz. Çeşitli bilgiler sayfada yer almaktadır.


İstasyon Adı İstasyon Adresi İlçe İstasyon Telefonu
Uşak Merkez Tesisleri ve Araç Muayene İstasyonu Kaşbelen Köyü (Kaşbelen Mücavir) Atatürk Bulvarı No: 418/Z01 Merkez - Uşak ULUBEY 0 850 222 8888

Araç Muayene Randevusu Al

Aracınızı ULUBEY ilçesinde nerede muayene ettirebileceğiniz bu sayfada yer almaktadır. Güncel adres ve telefon bilgileri veriliyor. Tüvturk ULUBEY araç muayene istasyonunun iletişim bilgilerini hemen öğrenin!

ULUBEY Araç Muayene İstasyonu

ULUBEY Tüvtürk Sabit istasyonunda muayene sırasında aracınız da ağır kusur bulunması yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi durumunda, 1 ay içinde eksiklikleri tamamlayıp, aynı Tüvtürk araç muayene istasyonunda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak araç muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Gezici Tüvtürk istasyonlarda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti de verilmekte olup, ULUBEY ilçesindeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitesinden veya 0850 222 88 88 numaralı Çağrı Merkezi'nden alabilirsiniz.

ULUBEY ilçesinde yer alan araç muayene istasyonlarını FaturaGO ile harita üzerinde görebileceğiniz ve ULUBEY araç muayene istasyonları iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz Tüvtürk istasyon bilgisi yukarıdaki tabloda yer almaktadır.

Kategori: Araç Sorgulama

Konular: Araç Muayene İstasyonları