UZUNKÖPRÜ Araç Muayene İstasyonları Listesi

Tüvturk UZUNKÖPRÜ araç muayene istasyonu bilgisi aşağıdaki tabloda açıklanmaktadır. Randevu alarak UZUNKÖPRÜ ilçesindeki araç muayene istasyonunda aracınızı muayene ettirebilirsiniz. Çeşitli bilgiler sayfada yer almaktadır.


İstasyon Adı İstasyon Adresi İlçe İstasyon Telefonu
Edirne Uzunköprü Tesisleri ve Araç Muayene İstasyonu Mescit Mah. Hasanpınar Yolu Efe Sok. No: 17 Uzunköprü / Edirne UZUNKÖPRÜ 0 850 222 8888

Araç Muayene Randevusu Al

Aracınızı UZUNKÖPRÜ ilçesinde nerede muayene ettirebileceğiniz bu sayfada yer almaktadır. Güncel adres ve telefon bilgileri veriliyor. Tüvturk UZUNKÖPRÜ araç muayene istasyonunun iletişim bilgilerini hemen öğrenin!

UZUNKÖPRÜ Araç Muayene İstasyonu

UZUNKÖPRÜ Tüvtürk Sabit istasyonunda muayene sırasında aracınız da ağır kusur bulunması yada emniyetsiz raporu düzenlenmesi durumunda, 1 ay içinde eksiklikleri tamamlayıp, aynı Tüvtürk araç muayene istasyonunda ücretsiz muayene tekrarı yaptırarak araç muayenenizi tamamlayabilirsiniz.

Gezici Tüvtürk istasyonlarda ağır vasıtalar (3.5 ton üzeri) hariç tüm motorlu ve motorsuz araçlar için muayene hizmeti de verilmekte olup, UZUNKÖPRÜ ilçesindeki muayene yeri ve günü ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitesinden veya 0850 222 88 88 numaralı Çağrı Merkezi'nden alabilirsiniz.

UZUNKÖPRÜ ilçesinde yer alan araç muayene istasyonlarını FaturaGO ile harita üzerinde görebileceğiniz ve UZUNKÖPRÜ araç muayene istasyonları iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz Tüvtürk istasyon bilgisi yukarıdaki tabloda yer almaktadır.

Kategori: Araç Sorgulama

Konular: Araç Muayene İstasyonları