Uşak Elektrik Fatura Sorgulama ve Anında Ödeme - Osmangazi EDAŞ


Kurum: ZorluEnerji–OsmangaziPerakende - 84

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :


Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

Uşak ili için fatura borç sorgulama ve fatura ödeme servisi bağlantısı ile Osmangazi EDAŞ elektrik fatura borçlarınızı görüntüleyerek online ödeyebilirsiniz.

FaturaGO aracılığı ile Uşak ilinde ikamet edenlerin elektrik fatura sorgulama ve fatura ödeme işlemlerini yapabilir, Uşak Osmangazi EDAŞ elektrik fatura ödeme noktaları bilgilerine erişebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

FaturaGO ile Osmangazi EDAŞ Uşak elektrik fatura ve borç bilgilerinizi öğrenebilir, ödenmemiş faturalarınızı kredi kartınız ile taksitli ödeyebilirsiniz.

Diğer Osmangazi EDAŞ Uşak Elektrik Faturası Ödeme Seçenekleri

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Osmangazi EDAŞ Uşak Fatura Ödeme Noktaları:

Yetkili Ödeme Merkezleri: Bir çok ilçede bulunan Osmangazi EDAŞ yetkili ödeme merkezlerinden Uşak elektrik faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: AKBANK, ZİRAAT BANKASI, DENİZ BANK, FİNANS BANK, HALK BANK, HSBC BANK, İNG BANK, KUVEYTTÜRK, ŞEKERBANK, TEKSTİL BANK, TÜRK EKONOMİ BANKASI, TÜRKİYE FİNANS KATILIM, VAKIF BANK, YAPI KREDİ BANKASI, GARANTİ BANKASI, İŞ BANKASI ve A BANK bankalarının gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde Uşak elektrik faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlemler: Osmangazi EDAŞ online işlemler şubesine üye olarak Uşak Elektrik faturalarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Uşak İl Müdürlüğü

Ünalan Mah. Atatürk Bulvarı No:76

Telefon: 0276 222 10 10

Kategori: Fatura Sorgulama ve Ödeme > Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Konular: Uşak Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme,