Agdaş Adapazarı Doğalgaz Fatura Ödeme

Kurum : AGDAŞ Adapazarı

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

AGDAŞ Doğalgaz abone numaranızı yukarıda bulunan Sakarya ve Adapazarı Doğalgaz faturası borç sorgulama alanına girerek fatura borcunuzu görüntüleyebilirsiniz. Ödemek istediğiniz Agdaş Doğalgaz faturalarını seçerek kredi kartıyla anında internetten ödeme yapabilirsiniz.

AGDAŞ Doğalgaz Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

AGDAŞ Doğalgaz Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

AGDAŞ Doğalgaz faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden online olarak ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle AGDAŞ Doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan AGDAŞ’ın faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, PTT Bank, Aktif Bank, Anadolu Bank, Albaraka, Deniz Bankası, Finansbank, Kuveyt Türk, Garanti Bankası, Halk Bank, HSBC, ING Bank, Şekerbank, Ziraat Bankası, TEB, Türkiye Finans, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile AGDAŞ Fatura Ödeme

Birçok anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden AGDAŞ Doğalgaz fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, online olarak kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

AGDAŞ Doğalgaz Faturanızı Yetkili Doğalgaz Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve AGDAŞ Doğalgaz müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 444 54 99 numaralı telefondan veya AGDAŞ’ın resmi websitesinde bulunan Online Hizmetler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

AGDAŞ Doğalgaz Abone No Nerde Yazar?

AGDAŞ Doğalgaz abone no faturanızın üst sol bölümünde yazmaktadır. Bu numara ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. AGDAŞ Doğalgaz faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.