Akedaş Kahramanmaraş Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Akedaş fatura borcum ne kadar nasıl ödeyebilirim? Sözleşme numaranızı girerek AKEDAŞ Kahramanmaraş elektrik faturalarınızı sorgulayabilir ve FaturaGO hızlı online ödeme servisimizden ödeyebilirsiniz. 12 haneden oluşan Sözleşme Hesap Numaranız ile fatura sorgulama ve ödeme işlemlerini online gerçekleştirebilirsiniz.

Akedaş Elektrik Fatura Ödeme

AKEDAŞ Elektrik Sözleşme No Bulma

AKEDAŞ Elektrik sözleşme no bilgilerini öğrenebileceğiniz fatura örneğindan yardım alarak fatura ödemenizi yapabilirsiniz.

Akedaş Kahramanmaraş Fatura Örneği

Diğer AKEDAŞ Elektrik Faturası Ödeme Seçenekleri

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz AKEDAŞ Elektrik Fatura Ödeme Noktaları:

Tahsilat Vezneleri: Kahramanmaraş'ın Onikişubati Afşin, Türkoğlu, Pazarcık ve daha bir çok ilçesinde bulunan AKEDAŞ yetkili ödeme veznelerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akedaş elektrik faturası anlaşmalı bankalarından ve tüm PTT şubelerinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online İşlemler: AKEDAŞ Kahramanmaraş Elektrik online işlemler şubesine üye olarak Elektrik faturalarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
Yorumlar
cemilkorkmaz

3 günden beri fatura yatırmaya uğraşıyorum bir türlü kabul ettiremedim. Faturanın üzerinde bir sürü gereksiz bilgi var abone no yok.


Yorum Ekle


En fazla 250 karakter