Akmercan Delta Doğalgaz Fatura Ödeme


Kurum : Akmercan Delta

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Akmercan Deltagaz Doğalgaz faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı online internetten ödemedir. Samsun, Ladik, Bafra, Havza, 19 Mayıs ve Vezirköprü şehirleri için doğalgaz fatura borcunuzu kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. FaturaGO ile yukarıda bulunan Sorgulama bölümünden Akmercan Deltagaz Doğalgaz abone numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Akmercan Deltagaz Doğalgaz Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Akmercan Deltagaz Doğalgaz Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Akmercan Deltagaz Doğalgaz faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden tek adımda ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Akmercan Deltagaz Doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Akmercan Deltagaz’ın faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, PTT, Aktif Bank, Albaraka Türk, Deniz Bankası, QNB Finansbank, Kuveyt Türk, Garanti Bankası, Halk Bank, ING Bank, Şekerbank, Ziraat Bankası, TEB, Türkiye Finans, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Akmercan Deltagaz Fatura Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Akmercan Deltagaz Doğalgaz fatura borcunuzu tek adımda sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle online olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Akmercan Deltagaz Faturanızı Yetkili Doğalgaz Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Akmercan Deltagaz Doğalgaz müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 0 850 205 01 87 numaralı telefondan veya Akmercangaz Deltagaz’ın resmi websitesinde bulunan Borç Sorgulama bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Akmercan Deltagaz Doğalgaz Abone No Nerde Yazar?

Akmercan Deltagaz Doğalgaz abone no faturanızın sol üst bölümünde yazmaktadır. Bu numara ile fatura işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akmercan Deltagaz Doğalgaz faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.