Aksa Bandırma Doğalgaz Fatura Ödeme


Kurum : AKSA BANDIRMA DOĞALGAZ

Ödemeler Mesai günlerinde gün içinde yapılabilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Aksa Bandırma Doğalgaz faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı online internetten ödemedir. Bandırma için doğalgaz fatura borcunuzu kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. FaturaGO ile yukarıda bulunan Sorgulama bölümünden Aksa Bandırma Doğalgaz abone numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Aksa Bandırma Doğalgaz Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aksa Bandırma Doğalgaz Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Aksa Bandırma Doğalgaz faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Aksa Bandırma Doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Aksa Bandırmagaz’ın faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, Albaraka, Alternatifbank, PTT Bank, ING, Vakıf Katılım, Kuveyt Türk, Halk Bank, Türkiye Finans, Vakıfbank, Şekerbank bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Aksa Bandırma Doğalgaz Fatura Ödeme

Birçok anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Aksa Bandırma Doğalgaz fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı Aksa Bandırma Doğalgaz Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Aksa Bandırma Doğalgaz müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 444 41 87 numaralı telefondan veya Aksa Bandırmagaz’ın resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bandırma Doğalgaz Abone No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Aksa Bandırma Doğalgaz abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Aksa Bandırma Doğalgaz faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.