Antalya Su Faturası Sorgulama - ASAT Borç Ödeme


Kurum : ASAT

Abone numaranızın başına 0(sıfır) ekleyerek 9 haneye tamamlayıp giriniz. Ör: 12345 için 000012345

Abone No :

Fatura ödeme işlemleri 06:00 ile 23:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Antalya Su faturalarınızı FaturaGO web sitemizden Kredi Kartı ile online ödeyebilirsiniz.


FaturaGO'a abone numarası girerek sorgulama yapabilir, Antalya Su Fatura Sorgulama, Antalya Su Borç Sorgulama, Antalya  Su Fatura ödeme, Antalya Su Müşteri Hizmetleri, Antalya Su Fatura ödeme noktaları gibi bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.


ASAT Faturaları Başka Nerede Ödenebilir?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz ASAT Fatura Ödeme Noktaları:

Vezneler: ALANYA, KEMER, GAZİPAŞA, KUMLUCA, FİNİKE, KAŞ, KORKUTELİ, MANAVGAT, ELMALI ve SERİK ilçelerinde bulunan veznelerden ödeme alınmaktadır.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden ASAT abone numaranızı belirterek tahakkuk etmiş ve son ödeme tarihi geçmemiş su faturalarınızın ödemesini yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, Alternatif Bank, Asya Katılım Bankası, DenizBank, Finans Bank, Finans Katılım, Aktif Bank, Garanti Bankası, Halkbank, HSBC Bank, ING Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Şekerbank, Turkland Bank (T Bank), Türk Ekomomi Bankası (TEB), Tekstil Bank, TurkishBank, Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası şubelerinden veya internet şubelerinden ASAT ödemesi alınmaktadır.

Online Ödeme: ASAT internet sitesinde bulunan "Online Borç Ödeme" bağlantısından fatura sorgulaması ve ödemesi yapabilirsiniz.


Diğer sorgulama seçenekleri aşağıda açıklanmaktadır.

Kullanıcı İşlemleri

ASAT Web sitesinde sunulan interaktif uygulamaları ile kullanıcı işlemleri yapmaya olanak vermektedir.

E-Fatura

Siteye üye olan abonelere yepyeni bir uygulama sunulmaktadır. E-Mail adresini siteye kaydeden ve bu hizmetten yararlanmak isteyen abonelere su faturaları e-mail yolu ile de gönderilmektedir. Bu hizmetten yararlanan abonelere normal fatura tebligatı yapılmaya devam ediyor.

Fatura Ödeme ve Geçmiş tarihli Ödeme Bilgileri

Online fatura ödeme sistemi ASAT web sitesinde aktif olarak bulunmaktadır. Üye olma koşulu olmadan fatura işlemlerinizi geröekleştirebilirsiniz.

ASAT Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Konular: Antalya Su Faturası Sorgulama, Antalya Su Borç sorgulama, ASAT Su Fatura Ödeme, Antalya Su Borç, ASAT Su Fatura Ödeme Kredi Kartı ile