AÖF Sınav Sonucu Öğrenme

AÖF Sınav Sonuçları

 

AÖF sınav sonucunuzu sinavsonuc.anadolu.edu.tr adresinden öğrenmek için Tıklayınız

Anadolu Üniversitesi Örgün Öğrenci Hizmetleri sistemi üzerinden AÖF Sınav Sonuçları
sorgulaması yapabilirsiniz. AÖF Büro-Web Hizmeti, AÖF E-Posta Hizmeti, AÖF Sınav
Sonuçları ve Mobil Öğren gibi çeşitli servislere ulaşabilirsiniz.

 

 AÖF(Açık Öğretim Fakültesi) internet sitesinde verilen hizmetler.

AÖF Büro-Web Hizmeti
AÖF öğrencileri; okul kayıtları, harç bilgileri, ders notları vb. bilgilere buradan ulaşabilirler. Ayrıca Sınav Giriş belgesini de buradan alabilirler ve gerektiğinde adres değişikliklerini de burada yaptırabilirler. Tüm AÖF online hizmetlerini AÖF Web-Büro'dan öğrenebilirler.

AÖF E-Posta Hizmeti
E-posta hesabı oluşturma, e-posta okuma ve yazma, şifre değişikliği, şifre hatırlatma kaydı vb. hizmetleri AÖF E-Posta Hizmeti sayfamızda bulabilirsiniz. E-postalarına, Outlook, Thunderbird vb. e-posta istemci uygulamalarıyla ulaşan kullanıcılarımız, yapmaları gereken ayarları da buradan öğrenebilirler. Yine Bu sayfalardan AÖF posta hizmeti ile ilgili çeşitli bilgilere ve kaynaklara ulaşabilirsiniz.

AÖF Sınav Sonuçları
Geçerli döneme ait ders notlarınıza ve sınav sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz. Ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden AÖF Sınav sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. AÖF Sınav sonuçları açıklandığı zaman sayfanın yukarısında bulunan bağlantıdan sınav sonuçlarına ulaşabilirsiniz. TC Kimlik numaranız ile giriş yaparak Sınav Sonucunucu öğrenebilmektesiniz. Şifresiz ders notu yayınını engellemişseniz, size bir sonraki sayfada şifreniz de sorulacaktır. Eğer geçerli dönemde aktif öğrenci değilseniz ders notlarınızı görüntüleyemezsiniz.

Mezunlar Birliği
Anadolu Üniversitesi Mezunlar Birliği web sitesine ulaşabilirsiniz.

Kredi Sınama Anketi
Sorumlu olduğunuz derslerin Avrupa Kredi Transfer Sistemi (AKTS) kredilerinin belirlenmesine ilişkin anketi burada bulabilirsiniz.

ECDL Eğitimi
Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası (ECDL) Eğitimi, Anadolu Üniversitesi öğrencileri ve personeli için başladı.

Mobil Öğren
Sınav sonuçlarının, önemli tarihlerin ve hatırlatma mesajlarının otomatik olarak ve ücreti karşılığı cep telefonunuza geleceği Kısa Mesaj Servisi bulunmaktadır. Hizmetin içeriği hakkındaki ayrıntılı bilgiyi, ilgili şirketin web sitesinden alabilirsiniz, bu hizmet AÖF tarafından verilmemektedir.


Sıkça Sorulan Sorular
AÖF Büro-Web Hizmetleriyle ilgili sıkça sorulan sorulara ve cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. AÖF ile ilgili soru ve yardım için çeşitli kaynaklar bulunmaktadır.


AÖF Yardım
AÖF öğrencileri; fakülteleri, bölümleri, dersleri, notları vb. konulardaki istek, şikayet ve ihtiyaçlarını bu adrese e-posta ile bildirebilirler. Sitede bulunan iletişim formu aracılığı ile sormak istediğiniz sorulara yanıt alabilirsiniz.


AÖF Teknik Yardım
AÖF öğrencileri, AÖF İnternet hizmetlerimiz ile ilgili istek, şikayet ve ihtiyaçlarını bu adrese e-posta ile bildirebilirler.

SIKÇA SORULAN SORULAR


Arkadaşımın sınav sonucuna bakabilir miyim?
Numarasını biliyorsanız sadece geçerli dönem sınav sonuçlarına bakabilirsiniz. Her AÖF öğrencisi için bir şifre vardır. Öğrenci kendi şifresini kullanarak siteye girebilir ve sadece kendine ait bilgilere ulaşabilir. Herhangi bir öğrenci bir başka öğrencinin bilgilerine ulaşamaz.

Arkadaşımın şifresi nedir?
Şifreler sadece AÖF bürolarından gerçek şahıslara verilir. Herhangi bir ikinci şahıs, ilgili öğrencinin şifresini öğrenemez, şifre talebinde bulunamaz.

AÖF hakkındaki bilgileri nereden bulabilirim?
https://aof.anadolu.edu.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz. AÖF ile ilgili tüm online işlemlerinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz.

E-posta veya telefon ile adres değişikliği yaptırabilir miyim?
Hayır. Adres, büro ve sınav merkezi değişikliğinizi AÖF bürolarından yaptırabilir ya da ogrenci.anadolu.edu.tr adresine girerek kendiniz yapabilirsiniz.

E-posta adresimi bana bildirir misiniz?
Hayır. Her öğrenci (eğer hala almadıysa) kendine bir e-posta hesabı alabilir, bir başkası onun adına e-posta hesabı alamaz. E-Posta hizmeti ile ilgili ayrıntılı bilgi AÖF Öğrenci girişi sayfasından alabilirsiniz.

E-posta kutularıma kendi bilgisayarımdan nasıl ulaşabilirim?
AÖF E-Posta hizmeti ile ilgili bilgileri, E-Posta kurulumu ile ilgili teknik yardım konularını AÖF öğrenci portalından öğrenebilirsiniz.

E-posta ve BÜRO-WEB sitesi ile ilgili teknik problemlerimi kime bildirmeliyim?
postmaster@aof.anadolu.edu.tr adresine bildirebilirsiniz. Bu adrese ileteceğiniz diğer konulardaki e-postalar cevaplandırılmayacaktır.

Kayıt yenileme durumunuzu öğrenmek için tıklayınız.


Kategori: AÖF > Sınav Sonuçları

Konular: AÖF Sınav Sonuçları, AÖF Sonuçları, AÖF, Açık Öğretim Fakültesi Sınav Sonuçları, ÖSYM Sınav Sonuçları,Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter