ARAS Kargo Takip

Aras Kargom Nerede?

ARAS Kargo Takibi için Tıklayınız


Kargo Takip No ile Online Kargo Takibi Yapabilirsiniz.

Aras Kargo ile gönderilen kargolarınızın takibi için yukarıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra Aras Kargo “Gönderi Takip” bölümünden Kargo Takip Numaranızı girerek kargonuzun nerede olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aynı zamanda E-Ticaret Kargo Takip bölümünden şirket seçimini yaptıktan sonra internetten aldığınız ürünlerin nerede ve ne zaman geleceği hakkında detaylı bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Aras Kargolarınızı IOS App Store ve Android Play Store’da bulunan Aras Kargo mobil uygulamalarını indirerek Kargo Takibinizi, Kargonuzun Kaç Günde Teslim Edileceği, En Yakın Aras Kargo Şubesi, Kargo Ücret Hesaplaması, Kurye Çağırma gibi işlemlerinizi uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

Aras Kargom Nerede?

Aras Kargonun Online Kargo Takip sistemi sayesinde kargoya verilen tüm ürün ve eşyaların hangi aşamada olduğu internet üzerinden kayıt altında tutulur. Bu sayede Aras Kargo Gönderi Takip bölümünden Kargo Takip No ile kargo takibinizi yaparak Aras Kargo şubelerini aramanıza gerek kalmadan Kargom Nerede, Ne Zaman Gelir sorularınıza anında cevap alabilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: