Asat Antalya Su Fatura Ödeme


Kurum : ASAT

Abone numaranızın başına 0(sıfır) ekleyerek 9 haneye tamamlayıp giriniz. Ör: 12345 için 000012345

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Asat Su faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı FaturaGO üzerinden internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda bulunan Su Faturası Sorgulama bölümünden Asat (Antalya Su) abone numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Asat (Antalya Su) Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Asat Antalya Su Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Asat Su faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Asat (Antayla Su) faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Asat Su faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Asat Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Asat Su fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı Asat (Antalya Su) Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Asat Su müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 185 numaralı telefondan veya Asat Su resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Asat Su Abone No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Asat Su abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Asat (Antalya Su) faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.