Aski Adana Su Fatura Ödeme

Kurum : ADANA SU

Abone numaranızın başına 0 ekleyerek 10 haneye tamamlayınız. Ör: 0123456789

Abone no :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Adana Su faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı FaturaGO üzerinden internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda bulunan Su Faturası Sorgulama bölümünden Adana Su (ASKİ) abone numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Adana Su (ASKİ) Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Adana Su Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Adana Su faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Adana Su (ASKİ) faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Adana Su faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, Aktif Bankası, Alternatif Bankası, Deniz Bankası, Fiba Bankası, Finans Bankası, Garanti Bankası, Halk Bank, HSBC, PTT Şubeleri, Kuveyt Türk, Burgan Bank, Albaraka Türk, Vakıf Katılım, Şekerbank, Ziraat Bankası, TEB, Türkiye Finans, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Adana Su (ASKİ) Faturası Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Adana Su fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı Adana Su Aski Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Adana Su müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 185 veya 444 27 54 numaralı telefondan veya Adana Su resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Adana Su Abone No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Adana Su abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Adana Su (ASKİ) faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Aski Adana Su Fatura Örneği