Aski Ankara Su Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Abone numarası girerek Ankara için geçmiş ve güncel dönem su faturası sorgulaması yapabilirsiniz. FaturaGO aracılığı ile Aski sorgulama sayfasından yapabileceğiniz işlemler: Aski Su Fatura Sorgulama, Ankara Su Borç Sorgulama ve Aski hızlı fatura ödeme hizmetleri verilmektedir.

Aski Ankara su faturası sorgulama ve ödeme için tıklayınız.

Ankara ASKİ fatura - borç sorgulama ve ödeme sayfası.


Ankara Su Abone No Nerede Yazar?

Maksimum 8 haneden oluşan Ankara Su abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

aski ankara su fatura örneği

Kredi Kartı ile Ankara Aski Su Faturamı Nasıl Öderim?

Aski Ankara su fatura borucunuzu kredi kartı ile ödemek istiyorsanız en kolay ve güvenli şekilde FaturaGo üzerinden halledebilirsiniz. Aski Ankara su faturanızın sol üst kısmında yazan abone numaranızı yukarıda bulunana sorgulama alanına yazarak fatura tutarınızı görüntüleyebilir ve güvenli bir şekilde 3D güvenli ödeme sistemi ile anında ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ile Aski Ankara su faturası ödemek FaturaGo ile çok kolay!

ASKİ Faturamı Başka Nereye Ödeyebilirim?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz ASKİ Fatura Ödeme Noktaları:

Vezneler: Ankara genelindeki tahsilat şubelerinin çalışma saatleri hafta içi 08:00 -12:00 / 13:00-16:00 saatleri arasındadır. Cumartesi günleri 08:00 ile 16:00 saatlari arasında ASKİ Su faturası tahsilatı yapılmaktadır.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden ASKİ abone numaranızı belirterek ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Online Ödeme Yapabileceğiniz Anlaşmalı Bankalar; Ziraat Bankası, ING Bank, Vakıfbank, HalkBank, Kuveyt Türk, Akbank, Şekerbank, AlbarakaTürk, Yapı Kredi ve Finans Katılım Bankasından oluşmaktadır. Şubelerden de ödeme yapabilir, otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online Fatura Ödeme: www.aski.gov.tr Web Sitesinden Kredi Kartı ile online ödeme yapılmaktadır. Online Ödeme ismiyle bilinen ödeme şekli, anlaşmalı banka veznelerinden ödediğiniz faturalarınız ASKİ Sisteminden aynı anda borcun düşmesini ifade etmektedir.


Güncel veya günü geçmiş tüm faturlarınızı www.aski.gov.tr web sitesinden  kredi kartınız ile ödemesini yapabilirsiniz. Buradan yapacağınız ödemeler sistemden hemen düşürülerek sisteme yansıtılmaktadır. Online işlem merkezi kısmından giriş yapabilirsiniz.

Ankara ASKİ Fatura Örneği
Yorumlar
İsimsiz

Aski fatura ödeme hizmetini uzun bir süredir kullanıyorum ve memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. Öncelikle, platformun kullanıcı dostu arayüzü sayesinde faturalarımı ödemek oldukça kolay ve hızlı. Birkaç adımda işlemi tamamlamak mümkün.


Kanber

Fatura sorgulama linki açılmıyor.


yasar kırıkcı

Aski su güncelleme yapamıyorum neden acaba.


Yaman

Şu borcumu ögrenemiyorum neden acaba?


ahmet küpcü

Su borcumu öğrenmek istiyorum.


ali cayir

Eski su borcumu öğrenemiyorum.


hasan

Ne biçim teknoloji öğrenemiyoz borcumuzu internetten kimse yokmu ilgilenen.


Yorum Ekle


En fazla 250 karakter