Aski Ankara Su Fatura Ödeme


Kurum : ASKI(ANKARA)

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Ankara Su faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı FaturaGO üzerinden internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda bulunan Su Faturası Sorgulama bölümünden Ankara Su (ASKİ) abone numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Ankara Su (ASKİ) Faturası Hakkında

Ankara Su Abone No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Ankara Su abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ankara Su (ASKİ) faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

aski ankara su fatura örneği

Ankara Su Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Ankara Su faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Ankara Su (ASKİ) faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Ankara Su faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Ankara Su (ASKİ) Faturası Ödeme

Ankara Su fatura borcunuzu yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı Ankara Su Aski Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezlerinden ödeyebilirsiniz. Ankara Su resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.