Aski Aydın Su Fatura Ödeme


Kurum : AYDIN BELEDİYESİ SU

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Aydın Su faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı FaturaGO üzerinden internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda bulunan Su Faturası Sorgulama bölümünden Aydın Su (ASKİ) abone numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Aydın Su (ASKİ) Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aydın Su ASKİ Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Aydın Su faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle (Aydın Su) ASKİ faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Aydın Su faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Aydın Su Faturası Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Aydın Su fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Aydın Su Aski faturanızı Aski Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Aydın Su müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 444 70 09 numaralı telefondan veya Aydın Su resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Aydın Su Abone No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Aydın Su abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Aydın Su (ASKİ) faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.