Aydem Elektrik Fatura Ödeme

Aydem Elektrik kurumu için şuan ödeme alınamamaktadır.

Aydem Elektrik faturasını kurum sitesinden sorgulama ve ödeme için tıklayınız.

Aydem Elektrik kurumu için şuan ödeme alınamamaktadır.

Aydem Elektrik faturasını kurum sitesinden sorgulama ve ödeme için tıklayınız.

Aydın, Denizli ve Muğla illeri için elektrik fatura borcunuzu kredi kartıyla ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Sözleşme numaranız ile işlem yapabilirsiniz. 17:00'den sonra yaptığınız fatura ödemeleri bir sonraki mesai saatinde kurum hesaplarına aktarılmaktadır. FaturaGO ile yukarıda bulunan Sorgulama bölümünden Aydem Elektrik sözleşme numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödemelerinizi online yapabilirsiniz.


Aydem Elektrik Sözleşme No Nerede Yazar?

Faturanızın sol bölümünde yazan Aydem Elektrik sözleşme no ile fatura bilgilerinize erişip ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

aydem elektrik fatura örneği

Diğer AYDEM Elektrik Faturası Ödeme Seçenekleri

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz AYDEM Elektrik Fatura Ödeme Noktaları:

Tahsilat Merkezleri: Aydın, Denizli, Muğla illerinden bulunan Müşteri İlişkileri Merkezleri 'den Ayden elektrik faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank (Axess Card), Denizbank (Bonus Card), İş Bankası (Maximum Card), Garanti Bankası (Bonus Card) ve Yapı Kredi Bankası (World Card) anlaşmalı bankaların gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde AYDEM elektrik faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı bulunabilirsiniz.

Online İşlemler: AYDEM Elektrik online işlemler şubesine üye olarak Elektrik faturalarınızı kredi kartı ile internetten ödeyebilirsiniz.


Aydem Elektrik Sözleşme Hesap No Öğrenme
Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: