AYEDAŞ FATURA BORÇ SORGULAMA VE ÖDEME


Kurum : ANADOLU YAKASI ELEKTRİK - 414

12 hane Sözleşme Hesap Numarası ile işlem yapabilirsiniz. Ödeme yaparken önce en eski borçtan başlamalısınız. Abone numaranız 12 karakterden az ise başına sıfır ekleyerek 12 haneye tamamlayınız. Ör: 001234567899

Sözleşme No :

Fatura ödeme işlemleri 06:00 ile 23:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Hızlı ve Pratik
Tek Nokta
Güvenli Ödeme
Faturalarınızı Tek Adımda
FaturaGO ile Kolayca Ödeyin!

Enerjisa online işlem merkezinden İstanbul Anadolu yakası elektrik fatura ve borç bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Online işlem merkezi Başkent Elektrik Dağıtım bölgesini kapsayan tüm illerdeki (Ankara, Zonguldak, Kastamonu, Bartın, Karabük, Kırıkkale, Çankırı) kullanımına açılmıştır.

İstanbul Anadolu Yakası ve Toroslar Elektrik Dağıtım bölgelerindeki illerde kullanıma başlandığında bilgilendirme yapılacaktır.

Bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: AYEDAŞ Fatura Sorgulama, AYEDAŞ Borç Sorgulama, AYEDAŞ Fatura ödeme, AYEDAŞ Müşteri Hizmetleri, AYEDAŞ Fatura ödeme noktaları bilgilerini öğrenebilirsiniz.


Kategori: Ayedaş Fatura Sorgulama > Elektrik Fatura Sorgulama

Konular: AYEDAŞ Fatura Sorgulama, AYEDAŞ Borç sorgulama, AYEDAŞ Fatura Ödeme, AYEDAŞ BorçYorumlar

  

4 aydır faturam gelmiyor 4-5 kez başvuru yaptım sonuç alamadım.


  

Sadece tesisat no girerek borç dökümlerime ulaşabiliyordum. Sonra yeni bir borç sorgulama programı yazılıp aktif hale gelene kadar. Programı yazan B veya E ile başlayan Müşteri no soruyor. Ama fatura dökümünde Müşteri no hanesinde B veya E harfi geçmiyor. Arsaşı arayıp bilgi soruyorsun kayıt ıluşturduk diyorlar. Verilen bilgilerle yine giremiyorsun. Tekrar arıyorsun sistemde bir hata olabilir bir süre sonra tekrar deneyin diyorlar.


  

Isletme kodu ne oluyor 034.00.00.00.00 olarak giriyorum pttbanktan odemeye calisiyorum gecersiz diyor bu nasil is bilen birileri cikar mi?


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: