Başkent Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme


Ankara Elektrik fatura borcunuzu sorgulamak için tıklayınız.

Enerjisa online işlem sayfasından kullanıcı girişi yaparak Ankara, Zonguldak, Kastamonu, Bartın, Karabük, Kırıkkale ve Çankırı illeri için fatura ve borç sorgulayabilirsiniz.

Online işlem merkezi Başkent Elektrik Dağıtım bölgesini kapsayan tüm illerdeki (Ankara, Zonguldak, Kastamonu, Bartın, Karabük, Kırıkkale, Çankırı) kullanımına açılmıştır.

Bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: Başkent Elektrik Fatura Sorgulama, Başkent Elektrik Borç Sorgulama, Başkent Elektrik Fatura ödeme, Başkent Elektrik Müşteri Hizmetleri bilgilerine erişebilir online fatura ödemesi yapabilirsiniz.


Başkent Elektrik Faturası Nerelere Ödenir?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Başkent Elektrik Fatura Ödeme Noktaları:

Başkent Elektrik Yetkili Ödeme Merkezleri: Bir çok yerde bulunan Enerjisa yetkili ödeme merkezlerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ödemelerde işlem ücreti alınmamaktadır. Sözleşme hesap numaranız ile ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: AKBANK, ALBARAKA TÜRK, DENİZ BANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANK, HSBC, INGBANK, İŞ BANKASI, KUVEYT TÜRK, ŞEKERBANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YKB ve ZİRAAT bankalarının gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde Enerjisa Başkent Elektrik faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlemler: Enerjisa online işlemler şubesine üye olarak Başkent Elektrik Elektrik faturalarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.


Ucuz Elektrik

Kategori: Fatura Sorgulama > Elektrik Fatura Sorgulama