Başkentgaz Ankara Doğalgaz Fatura Ödeme


Kurum : BAŞKENT DOĞALGAZ FATURALI - 365

Başkent DoğalGaz kendi sistemindeki değişikliğe istinaden fatura tahsilatları 12 hane olarak sözleşme No ile sorgulanmalıdır.

Sözleşme No :


Fatura ödeme işlemleri 06:00 ile 23:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Hızlı ve Pratik
Tek Nokta
Güvenli Ödeme
Faturalarınızı Tek Adımda
FaturaGO ile Kolayca Ödeyin!

Faturanızın üzerinde yer alan sözleşme numaranızı girerek Ankara Başkentgaz aboneliğinizin borç ve ödenmeyen fatura bilgilerine ulaşabilirsiniz. Faturalarınızı online kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Sözleşme numaranızı bilmiyorsanız 444 6 429(GAZ) Başkentgaz müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Başkent Ankara Doğalgaz fatura borç ödemenizi yapmak için yukarıda bulunan Başkentgaz Doğalgaz Faturası Sorgulama alanına sözleşme numaranızı giriniz. Başkentgaz faturanızı görüntüledikten sonra ödeme yapmak istediğiniz doğalgaz faturalarını seçerek kredi kartı ile Başkentgaz fatura ödemenizi FaturaGO üzerinden yapabilirsiniz. 12 hane sözleşme numarası ile sorgulama ve ödeme işlemleri yapılmaktadır.


Başkent Doğalgaz Sözleşme No Nerede Yazar?

Ankara Başkentgaz aboneliğinizin borç ve ödenmeyen fatura bilgilerine ulaşmak için aşağıdaki fatura örneğindeki gibi sözleşme numaranız ile ulaşabilirsiniz. Faturalarınızı online kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Sözleşme numaranızı bilmiyorsanız 444 6 429(GAZ) Başkentgaz müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

ankara başkentgaz doğalgaz fatura örneği

Kredi Kartı ile BAŞKENTGAZ Doğalgaz Fatura Ödeme

Başkentgaz Ankara Doğalgaz faturanızı FaturaGo ile Sözleşme numaranızı girerek kredi kartınızla online ödeyebilirsiniz. Güncel veya son ödeme tarihi geçmiş tüm borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Ankara Başkentgaz Doğalgaz fatura ve ödenmemiş borçlarınızı kredi kartıyla ödemeniz durumunda gün içerisinde ödeme işlemi gerçekleşmektedir.

BAŞKENTGAZ Fatura Ödeme Kanalları

Faturalarınızı online ödeyebileceğiniz Ankara BAŞKENTGAZ Fatura Ödeme Noktaları:

Online İşlemler: Başkentgaz internet sitesinde yer alan "Online İşlemler" bölümünden "Borç Sorgulama" bağlantısına tıkladığınızda açılan ekrandan TC Kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız ile giriş yapıp borç bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Yetkili Tahsilat Vezneleri: Genel müdürlük, Mamak, Etimesgut, Sincan ve daha bir çok ilçede bulunan Başkentgaz veznelerinden ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: Gazmatik ve PTT şubelerinden faturalarınızın tahsilatları yapılmaktadır.

Anlaşmalı Bankalar: Anlaşmalı bankaların gişelerinden veya internet şubelerinden Başkentgaz sözleşme numaranızı belirterek ödeme işlemi yapabilirsiniz.Ankara Başkentgaz Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Faturanı Hemen ÖdeYorumlar

  

Borcumu öğrenmek istiyorum.


  

Borcumu öğrenmek istiyorum.


  

Borc soğulama.


  

Borç sorgulamak istiyorum fakat faturada ek no nedir bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: