Başkentgaz Ankara Doğalgaz Fatura Ödeme & Sorgulama

Faturanızın üzerinde yer alan sözleşme numaranızı girerek Ankara Başkentgaz aboneliğinizin borç ve ödenmeyen fatura bilgilerine erişebilirsiniz. Faturalarınızı online kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Sözleşme numaranızı bilmiyorsanız 444 6 429(GAZ) Başkentgaz müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Ankara Doğalgaz fatura borcunuzu sorgulamak için tıklayınız.

Başkent Ankara Doğalgaz fatura borç ödemenizi yapmak için yukarıda bulunan Başkentgaz Doğalgaz Faturası Sorgulama alanına sözleşme numaranızı giriniz. Başkentgaz faturanızı görüntüledikten sonra ödeme yapmak istediğiniz doğalgaz faturalarını seçerek kredi kartı ile Başkentgaz fatura ödemenizi FaturaGO üzerinden yapabilirsiniz. 12 hane sözleşme numarası ile sorgulama ve ödeme işlemleri yapılmaktadır.


Başkent Doğalgaz Sözleşme No Nerede Yazar?

Ankara Başkentgaz aboneliğinizin borç ve ödenmeyen fatura bilgilerine ulaşmak için aşağıdaki fatura örneğindeki gibi sözleşme numaranız ile ulaşabilirsiniz. Faturalarınızı online kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Sözleşme numaranızı bilmiyorsanız 444 6 429(GAZ) Başkentgaz müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

ankara başkentgaz doğalgaz fatura örneği

Kredi Kartı ile BAŞKENTGAZ Doğalgaz Borcumu Nasıl Öderim?

Başkentgaz Ankara Doğalgaz faturanızı FaturaGo ile Sözleşme numaranızı girerek kredi kartınızla online ödeyebilirsiniz. Güncel veya son ödeme tarihi geçmiş tüm borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Ankara Başkentgaz Doğalgaz fatura ve ödenmemiş borçlarınızı kredi kartıyla ödemeniz durumunda gün içerisinde ödeme işlemi gerçekleşmektedir.

BAŞKENTGAZ Fatura Ödeme Kanalları

Faturalarınızı online ödeyebileceğiniz Ankara BAŞKENTGAZ Fatura Ödeme Noktaları:

Online İşlemler: Başkentgaz internet sitesinde yer alan "Online İşlemler" bölümünden "Borç Sorgulama" bağlantısına tıkladığınızda açılan ekrandan TC Kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız ile giriş yapıp borç bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Yetkili Tahsilat Vezneleri: Genel müdürlük, Mamak, Etimesgut, Sincan ve daha bir çok ilçede bulunan Başkentgaz veznelerinden ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: Gazmatik ve PTT şubelerinden faturalarınızın tahsilatları yapılmaktadır.

Anlaşmalı Bankalar: Anlaşmalı bankaların gişelerinden veya internet şubelerinden Başkentgaz sözleşme numaranızı belirterek ödeme işlemi yapabilirsiniz.



Ankara Başkentgaz Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Benzer Doğalgaz Fatura Ödemeleri

İGDAŞ Doğalgaz Fatura ve Borç Ödeme
İGDAŞ Fatura Ödeme
İzmir Doğalgaz Fatura ve Borç Ödeme
İzmirgaz Fatura Ödeme
Bursa Gaz Doğalgaz Fatura ve Borç Ödeme
Bursa Gaz Fatura Ödeme
Diyar Gaz Doğalgaz Fatura ve Borç Ödeme
DiyarGaz Fatura Ödeme
GAZDAŞ Gaziantep Bölgesi Doğalgaz Fatura ve Borç Ödeme
GAZDAŞ Gaziantep Bölgesi
GAZDAŞ Trakya Bölgesi Doğalgaz Fatura ve Borç Ödeme
GAZDAŞ Trakya Bölgesi
Kayseri Doğalgaz Fatura ve Borç Ödeme
Kayseri Doğalgaz Fatura Ödeme
Samgaz Doğalgaz Fatura ve Borç Ödeme
Samgaz Fatura Ödeme