Ankara Başkentgaz Doğalgaz Fatura Ödeme

 

Kurum : BAŞKENT DOĞALGAZ FATURALI

Başkent DoğalGaz kendi sistemindeki değişikliğe istinaden fatura tahsilatları 12 hane olarak sözleşme No ile sorgulanmalıdır.

Sözleşme No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Başkent Ankara Doğalgaz fatura borç ödemenizi yapmak için yukarıda bulunan Doğalgaz Faturası Sorgulama alanına sözleşme numaranızı giriniz. Başkentgaz faturanızı görüntüledikten sonra ödeme yapmak istediğiniz doğalgaz faturalarını seçerek kredi kartı ile Başkentgaz fatura ödemenizi FaturaGO üzerinden tek adımda internetten gerçekleştirin.

Başkent Doğalgaz Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Başkent Doğalgaz Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Başkent Doğalgaz faturanızı sözleşme numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Ankara Doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Başkentgaz’ın faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Başkentgaz Doğalgaz Fatura Ödeme

Kredi kartınızla ile birçok anlaşmalı doğalgaz kurumunun bulunduğu faturago.com üzerinden Başkent Doğalgaz fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, ödemenizi online gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Başkentgaz Fatura Ödeme Merkezleri

Faturanızı Başkent Doğalgaz Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Başkent Doğalgaz müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 0 850 222 64 29 numaralı telefondan veya Başkentgaz’ın resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Başkent Doğalgaz Sözleşme No Nerde Yazar?

Başkent Doğalgaz sözleşme no faturanızın sol üst bölümünde yazmaktadır. Bu numara ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Başkent Doğalgaz faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.