Baski Balıkesir Su Fatura Ödeme


Kurum : BALIKESİR BELEDİYESİ (BASKİ)

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Balıkesir Su faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı FaturaGO üzerinden internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda bulunan Su Faturası Sorgulama bölümünden Balıkesir Su (BASKİ) abone numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkesir Su (BASKİ) Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir Su Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Balıkesir Su faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Balıkesir Su (BASKİ) faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Balıkesir Su faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Baski Su Faturası Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Balıkesir Su fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Baski Fatura Ödeme Merkezleri

Faturanızı Balıkesir Su Baski Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Balıkesir Su müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 185 numaralı telefondan veya Balıkesir Su resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Balıkesir Su BASKİ Abone No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Balıkesir Su abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Balıkesir Su (BASKİ) faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.