BORUSAN TELEKOM

Borusan Telekom Fatura Ödeme  
Borusan Telekom Fatura-Borç Sorgulama ve Ödeme  
     


Bireysel Data Hizmetleri

Bireylere hizmet sunma konusundaki tecrübesi ve güçlü altyapısı ile bireysel ses hizmetlerinde de liderliğe hazırlanan Borusan Telekom, uygun fiyatlı çözümleri Borusan güvencesi ile sağlamaktadır.

ADSL / E - Posta

Bireysel Ses Hizmetleri

Ses hizmetlerinin kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlamak için önceliklendirme yönetimi yapılarak Ses ve Veri ağlarının tek bir ağda birleşmesini sağlayan MPLS teknolojisini kullanan Borusan Telekom, özel iletişim çözümleri kapsamında bireylere veri hizmetlerinin yanı sıra uzak mesafe ses hizmetlerini de sunmaktadır.

AloPratik / AloDSL

DAHA UCUZ TELEFON GÖRÜŞMESİ YAPMAK, BİR İMZA KADAR YAKININIZDA...

Borusan Telekom AloDSL hizmeti, Türkiye'de bir ilk. AloDSL aboneleri, Türkiye'nin her yerindeki sabit telefonlarından şehirler arası, uluslararası ve GSM aramalarını geniş bant internet bağlantısının (ADSL) gücünden yararlanarak kaliteli bir şekilde ve uygun fiyatlarla gerçekleştirebiliyorlar.

AloDSL servisinin avantajları


AloDSL abonesi olarak %50'ye varan oranda tasarruf etme imkanına kavuşacaksınız.
Türkiye'deki tüm sabit ve GSM numaraları ile yurtdışında dünyanın her yerindeki numaraları arayabileceksiniz.
Ayrı bir telefon numarasına ihtiyacınız yok.
#, * gibi özel kodlamalara veya 0 811 gibi özel numaralara arama yapmaya gerek yok.
Borusan Telekom'un güçlü altyapısı ve dijital ses taşıma tecrübesi ile yoğun internet kullanımında bile en yüksek ses kalitesine sahip olacaksınız (yüksek kalite için 512K ve üstündeki ADSL bağlantı hızları tavsiye ediyoruz).
İnternet veya elektrik kesintisi gibi özel durumlarda telefon görüşmeleriniz aksamayacak ve çağrılarınız otomatik olarak yönlendirilecek.


AloDSL nasıl çalışır?

AloDSL ile arama yapmak için, dış hattınıza önereceğimiz bir ATA (analog telephone adaptor) cihazını ya da Borusan Telekom AloDSL hizmeti ile uyumlu modemi bağlamanız yeterli.
Sonra da kendi telefonunuzla daha önce nasıl arama yapıyorsanız, aynısını yapıyorsunuz.


ADSL nedir?
ADSL (Asimetrik Sayısal Abone Hattı) Asymmetric Digital Subscriber Line standart bakır telefon telleri üzerinden daha fazla verinin transfer edilmesine imkan vermek için geliştirilmiştir. Asimetrik kelimesi, dosya indirme (download) ve dosya aktarma (upload) hızlarının birbirinden farklı olduğunu göstermektedir. Bu teknoloji, data ve ses şebekelerini aynı anda kullanmamıza olanak sağlar.

Geniş bant internet nedir?
Yüksek hızda dosya transferi teknolojisi olarak kısaca tanımlayabileceğimiz geniş bant, xDSL, kablo ve uydu teknolojileri gibi farklı teknik ve uygulamalarla karşımıza çıkmaktadır.

AloDSL servisi nedir?
AloDSL Türkiye'de ilk defa ADSL üzerinden verilen, mevcut iş veya ev telefonunuz ile her zaman arama yaptığınız şekilde kolayca kullanılabilen, komple bir telefon çözümüdür. AloDSL aboneleri, Türkiye'nin her yerinden şehir içi, şehirler arası, uluslararası ve GSM aramalarını geniş bant internet bağlantısının (ADSL) gücünden yararlanarak kaliteli bir şekilde ve uygun fiyatlar ile gerçekleştirir.

VoIP nedir?
VoIP (Voice over Internet Protocol), geniş bant internet bağlantısı üzerinden telefon görüşmesi yapmanın yeni ve ekonomik yoludur.

Neden AloDSL?

Görüşmeler daha ucuz
AloDSL abonesi olarak %50’ye varan oranda tasarruf etme imkanına kavuşacaksınız.

Lider markaların güvencesiyle her şey bir arada
AloDSL hizmeti, Borusan Telekom tarafından Türkiye'nin ihtiyaçlarına özel olarak geliştirildi; telefonla görüşme maliyetlerini düşürürken kullanım kolaylığı sağlayan tüm çözümler AloDSL paketlerinin içinde Borusan Telekom güvencesi ile sunuldu.

Borusan Telekom, geniş bant internet bağlantısının (ADSL) gücünden yararlanarak kaliteli bir şekilde telefon görüşmelerinizi yapabilmeniz için Linksys SPA-3000 ATA (Analog Telefon Adaptorü) cihazı üzerinden hizmet vermektedir. AloDSL paketlerinin içinde cihaza ek olarak Tesan güvencesi ile Ttec Plus TD200 Dect Telefonu da kullanımınıza sunmaktadır.

Mevcut durumda modem ve ADSL kullanıyorsanız, Borusan Telekom’un sunmuş olduğu cihaz ve dect telefon ile AloDSL hizmetinin avantajlarından faydalanarak şehir içi, şehirler arası, uluslararası ve GSM aramalarınızı yapabilirsiniz. AloDSL hizmeti almak için tek yapmanız gereken ihtiyacınıza uygun AloDSL paketini seçmek.”

Her zamanki kalitede, yepyeni bir iletişim
Türkiye'deki tüm şehirlerarası ve GSM numaraları ile yurtdışında dünyanın her yerindeki numaraları arayabileceksiniz.
AloDSL abonesi olarak diğer tüm AloDSL abonelerini ücretsiz* ve sınırsız** olarak arayabilirsiniz.
Arama yapabilmeniz ve gelen çağrıları cevaplayabilmeniz için bilgisayarınızın karşısında olmanız, hatta bilgisayarınızın açık olması bile gerekmez.
Özel kulaklık, mikrofon gibi aksesuarlara ihtiyacınız yok
Ayrı bir telefon numarasına ihtiyacınız yok.
#, * gibi özel kodlamalara veya 0 811 gibi özel numaralara arama yapmaya gerek yok.
Borusan Telekom'un güçlü altyapısı ve dijital ses taşıma tecrübesi en yüksek ses kalitesine sahip olacaksınız.

* Ücretsiz görüşme olanağı Türkiye içinde yapılan görüşmelerde kampanya süresince (ilk 3 ay) geçerlidir.
** Aylık sınırsız görüşme olanağı Türkiye içinde yapılan görüşmelerde geçerlidir ve görüşme süresi 1.000 dakika ile sınırlıdır.

AloDSL'in avantajları

AloDSL abonesi olarak %50'ye varan oranda tasarruf etme imkanına kavuşacaksınız
Türkiye'deki tüm sabit ve GSM numaraları ile yurtdışında dünyanın her yerindeki numaraları arayabileceksiniz
Diğer AloDSL abonelerini aylık 9 TL sabit ücret karşılığında sınırsız* olarak arayabileceksiniz
Ayrı bir telefon numarasına ihtiyacınız yok
#, * gibi özel kodlamalara veya 0 811 gibi özel numaralara arama yapmaya gerek yok
Borusan Telekom'un güçlü altyapısı ve dijital ses taşıma tecrübesi ile en yüksek ses kalitesine sahip olacaksınız
* Aylık sınırsız görüşme olanağı Türkiye içinde yapılan görüşmeler için geçerlidir ve görüşme süresi aylık 1.000 dakika ile sınırlıdır.

AloDSL hizmeti için herhangi bir sabit ücret var mı?
Diğer AloDSL aboneleri ile sınırsız görüşme hizmetini almak istediğiniz takdirde 9 TL’lik bir sabit ücret bulunmaktadır. Aksi takdirde AloDSL hizmeti almak için herhangi bir sabit ücret ödemenize gerek bulunmamaktadır.

AloDSL nasıl çalışır?

AloDSL ile arama yapmak için, Linksys SPA-3000 ATA cihazını ADSL modeminize kullanıcı kitapçığında belirtildiği şekilde bağlamanız yeterlidir.
Türkiye'de bir ilk olan AloDSL hizmeti için özel olarak geliştirilen Linksys SPA-3000 ATA cihazı sayesinde, görüşmeniz ADSL hattınız üzerinden Borusan Telekom omurgasına ulaştırıldıktan sonra, telefon görüşmeniz aranılan numaraya kadar Borusan Telekom'un kaliteli omurgası üzerinden taşınmaktadır. Daha önce alışık olduğunuz ses kalitesiyle karşınızdaki kişiyle görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz.
AloDSL üzerinden telefon görüşmesi yapabilmek için Borusan Telekom tarafından sunulan dect telefonu kullanabilirsiniz; böylece daha önce nasıl arama yapıyorsanız yine aynı şekilde şehir içi, şehirler arası, uluslararası ve GSM aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Telefon ile arandığınız zaman telefonunuz her zamanki gibi çalar ve siz bilgisayara, kulaklığa ya da mikrofona ihtiyaç duymadan mevcut şekilde telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz.
AloDSL kurulumunu adım adım takip edebilmek ve Linksys SPA-3000 ATA cihazının bağlantısını yapabilmek için bu linke tıklayınız.
AloDSL'in almakta olduğum telefon servisinden farkı nedir?
Daha önceki telefon kullanma alışkanlıklarınız ile AloDSL kullanırken yaşayacağınız ve hissedeceğiniz tek fark, daha düşük telefon faturaları olacaktır. Yaptığınız aramalar, geniş bant ADSL bağlantısı üzerinden taşınmakta ve Borusan Telekom'un gelişmiş altyapısı sayesinde aradığınız yere ulaşmaktadır.


Kategori: FirmalarYorumlar
Henüz yorum yapılmadı.Yorum Ekle


En fazla 250 karakter