Buski Bursa Su Fatura Ödeme


Kurum : BUSKİ - 314

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :


Fatura ödeme işlemleri 06:00 ile 23:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Hızlı ve Pratik
Tek Nokta
Güvenli Ödeme
Faturalarınızı Tek Adımda
FaturaGO ile Kolayca Ödeyin!

Abone numaranızı girerek(en fazla 8 hane olmalı) mevcut BUSKİ fatura ve borç bilgilerine ulaşabilir, online kredi kartı ile ödemenizi FaturaGO üzerinden yapabilirsiniz.

Bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: Bursa Su Fatura Sorgulama, Bursa Su Borç Sorgulama, Buski Su Fatura ödeme bilgilerini öğrenebilirsiniz.


BUSKİ Abone No Öğrenme

Aşağıda BUSKİ fatura örneği bulunmaktadır. Abone no yazan kısımdaki değeri sorgulama alanına girerek tüm güncel borç bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

buski bursa su fatura örneği

Kredi Kartı ile Buski Bursa Su Fatura Ödeme

Buski Bursa su fatura borucunuzu öğrenmek ve kredi kartı ile ödemek istiyorsanız günümüzde online fatura ödeme de en çok tercih edilen FaturaGo online fatura ve borç ödeme servisi ile kolayca ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ile Buski Bursa su faturası yatırmak FaturaGo ile artık çok basit!

Diğer Bursa BUSKİ Su Fatura Ödeme Seçenekleri

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz BUSKİ Su Fatura Ödeme Noktaları:

Vezneler: Niliüfer, Yıldırım, Osmangazi, Setbaşı, Görükle, Merkez, Acemiler, Kestel, Gemlik, Mudanya, Orhangazi, Yenişehir, Gürsu ilçelerindeki tahsilat şubelerinden ve Otomatik ödeme veznelerinden borç ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: Tüm Ptt Şubelerinden, ve Şehrin Muhteliflerlerinde Bulunan Kioks Cihazlarından ödemenizi yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: A BANK - ALTERNATİF BANKA, AKBANK, AKTİFBANK, ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI, DENİZBANK, HSBC BANK, ICBC TURKEY BANK, İNG BANK, KUVEYTTÜRK KATILIM BANKASI, QNB FİNANSBANK, ŞEKERBANK, GARANTİ BANKASI, VAKIFLAR BANKASI, T.C. ZİRAAT BANKASI, TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI, TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI, TÜRKİYE HALK BANKASI, TÜRKİYE İŞ BANKASI, VAKIF KATILIM BANKASI, YAPI VE KREDİ BANKASI

Online Fatura Ödeme: İnternet sitesinde hızlı ödeme bölümünden Abone no, TC kimlik No, E-Posta ve Cep Telefon numaranızı girerek sorgulama ve ödeme yapabilirsiniz.


Buski Bursa Su Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Faturanı Hemen ÖdeYorumlar

  

Su fatura borcumu öğrenmek istiyorum.


  

Su fatura borcunu öğrenmek istiyorum.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: