Buski Bursa Su Fatura Ödeme


Kurum : BUSKİ

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Bursa Su faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı FaturaGO üzerinden internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda bulunan Su Faturası Sorgulama bölümünden Bursa Su (BUSKİ) abone numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

BUSKİ (Bursa Su) Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Su Abone No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Bursa Su abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bursa Su (BUSKİ) faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

buski bursa su fatura örneği

Bursa Su Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Bursa Su faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Bursa Su (BUSKİ) faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Bursa Su faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Buski Faturası Ödeme

Bursa Su (BUSKİ) fatura borcunuzu birçok anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Buski Fatura Ödeme Merkezleri

Faturanızı Bursa Su Buski Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Bursa Su müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 185 numaralı telefondan veya Bursa Su resmi websitesinde bulunan İnternet Şubesi bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.