Yepaş Elektrik Fatura Ödeme


Kurum : ÇALIK YEPAŞ ELEKTRİK

Abone numaranızın başına 0 ekleyerek 12 haneye tamamlayınız. Ör: 000123456789

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illeri için Çalık YEPAŞ Elektrik fatura borcunuzu kredi kartıyla internetten ödeme yaparak FaturaGO üzerinden kolayca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda bulunan Elektrik Faturası Sorgulama bölümünden Çalık YEPAŞ Elektrik müşteri numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartı ile online ödeme yapabilirsiniz.

Çalık YEPAŞ Elektrik Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çalık YEPAŞ Elektrik Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Çalık YEPAŞ Elektrik faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Çalık YEPAŞ Elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Çalık YEPAŞ Elektrik’in faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Çalık YEPAŞ Fatura Ödeme

Faturago.com üzerinden Çalık YEPAŞ Elektrik fatura borcunuzu görüntüleyebilir, kredi kartı ile Yepaş elektrik faturanızı 3D güvenli ödeme sistemiyle borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Yepaş Fatura Ödeme Merkezleri

Faturanızı Çalık YEPAŞ Elektrik Vezneleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Çalık YEPAŞ Elektrik müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 444 55 23 numaralı telefondan veya Çalık YEPAŞ Elektrik’in resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Çalık YEPAŞ Elektrik Abone No Nerde Yazar?

Çalık YEPAŞ Elektrik müşteri no faturanızın sol üst kısmında bulunmaktadır. Bu numara ile fatura sorgulamanızı ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Çalık YEPAŞ Elektrik faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.