Ceva Lojistik Kargo Takip

 

Ceva Lojistik Kargo sorgulamalarını FaturaGO Kargo takip ekranından yapabilirsiniz. Ceva Lojistik ile beklediğiniz gönderinin ne zaman teslim edileceğiniz online öğrenebilirsiniz. Sorgulama ekranını açarak takip numarası ve diğer gerekli bilgileri girdikten sonra kargonuzun hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ceva Lojistik Kargo Takibi


Ceva Lojistik Yurt içi hizmetlerde oldukça geniş bir ağa sahip Ceva Lojistik Kargo’ya 0216 999 24 40 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Takip Numaranız ile FaturaGO'dan Gönderi Takibi Yapabilirsiniz. Ceva Lojistik Kargo ile gönderilen kargolarınızın takibi için yukarıdaki bağlantıdan açılan sayfada Müşteri Kodu veya Referans/Gönderi Numaranızı girerek Yurt içi ve Yurt dışı kargonuzun nerede olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ceva Lojistik Kargom Nerede?

Ceva Lojistik Kargonun Online Kargo Takip sistemi sayesinde yurt içi ve yurt dışı kargoya verilen tüm ürün ve eşyaların hangi aşamada olduğu internet üzerinden kayıt altında tutulur. Bu sayede Ceva Lojistik Kargo Takip bölümünden Müşteri Kodu veya Referans/Gönderi Numaranızı ile kargo takibinizi yaparak Ceva Lojistik Kargo müşteri hizmetlerini aramanıza gerek kalmadan Kargom Nerede, Ne Zaman Gelir sorularınıza anında cevap alabilirsiniz.

Ceva Lojistik Kargo sorgulamalarını FaturaGO Kargo takip ekranından yapabilirsiniz. Ceva Lojistik ile beklediğiniz gönderinin ne zaman teslim edileceğiniz online öğrenebilirsiniz. Sorgulama ekranını açarak sipariş numarası ve diğer gerekli bilgileri girdikten sonra kargonuzun hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.Yorum Ekle


En fazla 250 karakter