Çoruh Edaş Elektrik Fatura Ödeme


Kurum : Çoruh EDAŞ

Lütfen Tesisat No giriniz.

Tesisat No :



Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Giresun illeri için Çoruh EDAŞ Elektrik fatura borcunuzu kredi kartıyla internetten ödeme yaparak FaturaGO üzerinden hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda bulunan Elektrik Faturası Sorgulama bölümünden Çoruh EDAŞ Elektrik müşteri numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartı ile online ödeme yapabilirsiniz.

Çoruh EDAŞ Elektrik Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çoruh EDAŞ Elektrik Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Çoruh EDAŞ Elektrik faturanızı tesisat numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Çoruh EDAŞ Elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Çoruh EDAŞ Elektrik’in faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, A-Bank, PTT, Anadolu Bank, Asya Bank, Albaraka, Deniz Bankası, Finans Bankası, Garanti Bankası, Halk Bank, HSBC, ING Bank, Kuveyt Türk, Şekerbank, Ziraat Bankası, TEB, Türkiye Finans, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Tekstil Bank, Yapı Kredi bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Çoruh EDAŞ Fatura Ödeme

Faturago.com üzerinden Çoruh EDAŞ Elektrik fatura borcunuzu görüntüleyebilir, kredi kartı ile elektrik faturanızı 3D güvenli ödeme sistemiyle borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Çoruh EDAŞ Fatura Ödeme Merkezleri

Faturanızı Çoruh EDAŞ Elektrik Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Çoruh EDAŞ Elektrik müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 186 numaralı telefondan veya Çoruh EDAŞ Elektrik’in resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Çoruh EDAŞ Elektrik Tesisat No Nerde Yazar?

Çoruh EDAŞ Elektrik müşteri no faturanızın sol üst kısmında bulunmaktadır. Bu numara ile fatura sorgulamanızı ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Çoruh EDAŞ Elektrik faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.