Deski Denizli Su Fatura Ödeme


Kurum : DENİZLİ DESKİ

Abone numaranızın başına 0 ekleyerek 7 haneye tamamlayınız. Ör: 0123456

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Denizli Su faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı FaturaGO üzerinden internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda bulunan Su Faturası Sorgulama bölümünden Denizli Su (DESKİ) abone numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

DESKİ (Denizli Su) Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Denizli Su Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Denizli Su faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Denizli Su (DESKİ) faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Denizli Su faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Deski Faturası Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Denizli Su (DESKİ) fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Deski Fatura Ödeme Merkezleri

Faturanızı Denizli Su Deski Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Denizli Su müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 185 numaralı telefondan veya Denizli Su resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Denizli Su Abone No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Denizli Su abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Denizli Su (DESKİ) faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.