Deski Denizli Su Fatura ÖdemeDenizli Su fatura borcunuzu sorgulamak için tıklayınız.Abone no değeri ile DESKİ faturalarınızı sorgulayabilirsiniz. Abone no değeri 7 haneden oluşmalıdır. 7 haneden az bir abone no değerine sahipseniz başına 0(sıfır) ekleyerek 7 karakter olarak girilmelidir. Örnek vermek gerekirse 1234 olan abone numaranızı sorgulama bölümüne 0001234 olarak girmelisiniz.

Denizli Su Abone No Nerede Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Denizli Su abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Denizli Su (DESKİ) faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

deski denizli su fatura örneği

Diğer DESKİ Fatura Ödeme Seçenekleri

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz DESKİ Fatura Ödeme Noktaları:

Vezneler: Bir çok ileçede bulunan vezneler ile gezici veznelerden ödene alınmaktadır.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden DEKSİ abone numaranızı belirterek ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, Aktif Yatırım Bankası, Alternatifbank, Anadolubank, Burgan Bank, DenizBank, Finansbank, Fibabanka, Ing Bank, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Şekerbank, T.C. Ziraat Bankası, ICBC (Tekstil) Bank, Turkland Bank, Türk Ekonomi Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Türkiye Garanti Bankası, Türkiye Halk Bankası, Türkiye İş Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası, Yapı ve Kredi Bankası gişeleri ve internet şubelerinden ödeme alınmaktadır.

Online Fatura Ödeme: DESKİ Online İşlemler menüsünde yer alan "Su Faturası Ödeme" bağlantısından TC NO, Vergi No, Sicil numaranız veya abone numaranınız girerek ödeme yapabilirsiniz.


DESKİ Denizli Su Yetkili Fatura Ödeme Noktaları
Yorumlar

  

DESKİ Denizli su borcumdan dolayı suyumu kestiler. Denizli su faturamı ödersem hemen açılır mı?


  

Deski borç sorgulama için 7 haneli olarak abone numaramı girdiğim halde yine 7 haneli gir diye uyarıyor. Borç varsa öğrenemiyorum Programınız hatalı.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: