DHL Kargo Takip

 

DHL Kargo gönderilerinizin durumları izleme ve takip ekranı hizmeti ile anlık olarak takip edilmektedir. DHL ile gönderilerinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Kargonuz teslim edilmek üzere ağıtıma çıktıysa da bunu hemen öğrenebilirsiniz. Kargonu takip numarası ise en fazla 10 karakterden oluşmaktadır.

DHL Kargo Takibi


DHL Online İşlemler sekmesinden Yurt içi ve Yurt dışı Gönderi Ücreti Hesaplama yapabilir, Kurye Talep Edebilir, Pasaport Sorgulama yapabilirsiniz. Yurt içi ve Yurt dışı hizmetlerde oldukça geniş bir ağa sahip DHL Kargo’ya 444 00 40 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Takip Numaranız ile FaturaGO'dan Gönderi Takibi Yapabilirsiniz. DHL Kargo ile gönderilen kargolarınızın takibi için yukarıdaki bağlantıdan açılan sayfada Takip No girerek Yurt içi ve Yurt dışı kargonuzun nerede olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

DHL Kargom Nerede?

DHL Kargonun Online Gönderi Takip sistemi sayesinde yurt içi ve yurt dışında kargoya verilen tüm ürün ve eşyaların hangi aşamada olduğu internet üzerinden kayıt altında tutulur. Bu sayede DHL Kargo Gönderi Takip bölümünden Takip No ile kargo takibinizi yaparak DHL Kargo müşteri hizmetlerini aramanıza gerek kalmadan Kargom Nerede, Ne Zaman Gelir sorularınıza anında cevap alabilirsiniz.

DHL Kargo gönderilerinizin durumları izleme ve takip ekranı hizmeti ile anlık olarak takip edilmektedir. DHL ile gönderilerinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Kargonuz teslim edilmek üzere dağıtıma çıktıysa da bunu hemen öğrenebilirsiniz. Kargonu takip numarası ise en fazla 10 karakterden oluşmaktadır.
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.Yorum Ekle


En fazla 250 karakter