Dicle Epsaş Elektrik Fatura Ödeme


Kurum : DİCLE EPSAŞ ELEKTRİK

Abone numaranızın başına 0 ekleyerek 10 haneye tamamlayınız. Ör: 0123456789

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illeri için Dicle EPSAŞ (DEPSAŞ) Elektrik fatura borcunuzu kredi kartıyla internetten ödeme yaparak FaturaGO üzerinden ödemenizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda bulunan Elektrik Faturası Sorgulama bölümünden Dicle EPSAŞ müşteri no girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartı ile online ödeme yapabilirsiniz.

Dicle EPSAŞ (DEPSAŞ) Elektrik Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dicle EPSAŞ Elektrik Abone No Nerde Yazar?

Dicle EPSAŞ müşteri no faturanızın sol üst kısmında bulunmaktadır. Bu numara ile fatura sorgulamanızı ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Dicle EPSAŞ Elektrik faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

dicle epsaş elektrik fatura örneği

Dicle EPSAŞ Elektrik Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Dicle EPSAŞ Elektrik faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Dicle EPSAŞ (DEPSAŞ) Elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Dicle EPSAŞ Elektrik’in faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, PTT, A-Bank, Ziraat Katılım, Anadolu Bank, Albaraka, Deniz Bankası, Fiba Bankası, Finans Bankası, Garanti Bankası, Halk Bank, HSBC, ING Bank, Şekerbank, Ziraat Bankası, TEB, Türkiye Finans, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile DEPSAŞ Fatura Ödeme

Dicle EPSAŞ Elektrik fatura borcunuzu Faturago.com üzerinden görüntüleyebilir, kredi kartı ile DEPSAŞ elektrik faturanızı 3D güvenli ödeme sistemiyle borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Fatura Ödeme Merkezleri

Faturanızı Dicle EPSAŞ Elektrik Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Dicle EPSAŞ Elektrik müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 444 69 96 numaralı telefondan veya Dicle EPSAŞ Elektrik’in resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.