Digiturk Fatura Ödeme


Kurum : DIGITURK

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi


Digiturk (beIN Sports, LigTV) faturanızı kredi kartı ile online ödeyebilirsiniz. Tek adımda kolayca fatura borç ödemenizi gerçekleştirmek için yukarıda bulunan Borç Sorgulama alanına 10 haneli Digiturk abone numaranızı girmeniz gerekmektedir. Sorgulama yaptıktan sonra FaturaGO ile Digiturk faturanızı online görüntüleyebilir ve yatırabilirsiniz.

Digiturk Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Digiturk Üye No Nerede Yazar

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Digiturk üye no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Digiturk faturanızı bulamıyorsanız 3555’e “UYENO” yazıp kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Digiturk Fatura Örneği

Digiturk Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Digiturk faturanızı yukarıda bulunan sorgulama alanından abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz.

FaturaGO üzerinden online ödeme seçeneğine ek olarak anlaşmalı bankalar ve yetkili ödeme merkezlerinden beIN Sports, Lig TV Digiturk fatura borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Digiturk Fatura Ödeme

FaturaGo'nun pratik ödeme sistemi sayesinde Digiturk fatura borcunuzu tek adımda kredi kartı ile web sitemizden ödeyebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Digiturk Fatura Ödeme Merkezleri

Faturanızı Digiturk Bayileri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Fatura Ödeme Noktaları ve Digiturk (beIN Sports) müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 0212 473 7373 numaralı telefondan veya Digiturk’ün resmi web sitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Digiturk Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman

Digiturk fatura kesim tarihi her ayın 3’ünde yapılmaktadır. Faturanızda yazan son ödeme tarihini geçmeniz durumunda aylık %1,4 oranında gecikme zammı uygulanmaktadır.