Digiturk Hızlı Fatura Ödeme & Sorgulama

Digiturk (beIN Sports, LigTV) faturanızı kredi kartı ile online ödeyebilirsiniz. Digiturk borcum ne kadar? Tek adımda kolayca hızlı fatura borç ödemenizi gerçekleştirmek için aşağıda bulunan Borç Sorgulama alanına 10 haneli Digiturk abone numaranızı girerek Digiturk borcunuzu öğrenip ödeme işlemininizi yapabilirsiniz.

Kurum : Digitürk - 233

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Hızlı ve Pratik
Tek Nokta
Güvenli Ödeme
Faturalarınızı Tek Adımda
FaturaGO ile Kolayca Ödeyin!

Abone numaranızın karakter sayısı 10 haneden az ise başına 100 veya 10 ekleyerek 10 haneye tamamladıktan sonra sorgulama yapabilirsiniz.  Örnek olarak 12345678 olan abone numaranızı 1012345678 olarak girebilir, 1234567 olaran abone numaranızı 1001234567 olarak girebilirsiniz.


Üye No Nerede Yazar?

Digiturk üye no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Üye numaranızı bulamıyorsanız Digiturk'e kayıtlı cep telefonu numaranızdan "FATURA" yazıp 3555'e SMS gönderdiğiniz zaman son dönem fatura bilgilerinizi, toplam borcunuzu ve üye numaranızı öğrenebilirsiniz.

Digiturk Fatura Örneği

Digiturk Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Ödenmemiş Digiturk faturanızı yukarıda bulunan sorgulama alanından abone numaranızı girerek görüntüleyebilir ve FaturaGO ile internet üzerinden ödeyebilirsiniz.

FaturaGO üzerinden online ödeme seçeneğine ek olarak anlaşmalı bankalar ve yetkili ödeme merkezlerinden beIN Sports, Lig TV Digiturk fatura borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Digiturk internet sitesinde bulunan online işlem merkezine cep telefonunuz ve şifreniz ile giriş yaparak "Fatura İşlemleri" bölümünden ödeme yapabilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Digiturk aboneliğine ait fatura ve borçlarınızı sorgulama alanından abone numaranızı girerer kredi kartı ile online ödeyenilirsiniz. Digiturk ve beIN Sport güncel faturalarınız veya ödenmemiş TV faturalarınızı kredi kartı ile anlık ödeyebilirsiniz. Fatura ayrıntları ve paket bilgileri için Digiweb uygulamasını kullanmalısınız.

Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman?

Digiturk fatura kesim tarihi her ayın 3’ünde yapılmaktadır. Yani fatura dönemi ayın 4'ü ile 3'ü arasında gerçekleşmektedir. Faturanızda yazan son ödeme tarihini geçmeniz durumunda aylık belli oranlarda gecikme zammı uygulanmaktadır.

Digiturk Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Benzer Fatura Ödemeleri

D-smart Fatura Borç Ödeme
D-Smart Fatura Ödeme
Kablo TV Fatura Sorgulama - Türksat Teledünya Fatura Borç Ödeme
Türksat Kablo TV Fatura Ödeme
Turkcell TV Fatura Sorgulama ve Fatura Borç Ödeme
Turkcell TV+
Tivibu TV Fatura Sorgulama ve Fatura Borç Ödeme
Tivibu
Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter