Digiturk Giriş Paketi Kampanyası Bilgileri

Digitürk Giriş Paketi Kampanyası

Digiturk tarafından yapılan Digiturk Giriş Paketi Kampanyasında aylık 19,99TL'ye Digiturk izleyebilirsiniz. Giriş paketi kampanyasında Dİgiturk Aktivasyon ücreti 40TL olarak alınıyor.
1 yıllık Digitürk üyelik garantisi vermeniz durumunda ise Digiturk Kurulumu ücretsiz olarak yapılıyor.

Digitürk Film Paketi ile 6 ay %50 İndirimli Üyelik Kampanyası

Digiturk’ten Giriş Paketi ve en az 2 Digiturk Keyif Paketi ve Film Paketine üye olmanız durumunda Digiturk ilk 6 ay %50 indirimli olarak veriliyor.
6 ay boyunca Digiturk HD veya 6 ay boyunca Digiturk Plus aboneliği de kampanya kapsamında veriliyor. Digiturk'e ilk üye olurken alınan aktivasyon ücreti 20TL olarak Digiturk teknik servisi tarafından kurulum sırasında talep edilmektedir. Kampanya kapsamında Digiturk kurulumu ücretsiz olarak yapılmaktadır. Kampanyada 18 ay üyelik garantisi aranmaktadır. Digiturk uydu alıcısı üyelik boyunca ücretsiz olarak verilmetedir. Üyelik bitince Digiturk tarafından geri alınmaktadır.

Digitürk Dizi Paketi ile 6 ay %50 İndirimli Üyelik Kampanyası

Digiturk’ten Giriş Paketi + en az 2 Keyif Paketi ve Dizi Paketine üye olmanız durumunda Digiturk'ü ilk altı ay %50 indirimli olarak seyredebiliyorsunuz. Yine bu kampanyadan yararlanmanız durumunda 6 ay boyunca Digiturk HD veya 6 ay boyunca Digiturk Plus aboneliği ücretsiz olarak verilmektedir. dizi paketi kampanyasında Digiturk Aktivasyon ücreti 20TL olarak alınmaktadır. Ayrıca Digiturk Kurulumu da ücretsiz olarak yapılmaktadır. Kampanyada 18 ay üyelik şartı aranmaktadır. Digiturk uydu alıcısı üyelik boyunca ücretsiz olarak verilmetedir. Üyelik bitince Digiturk tarafından geri alınmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru:

Digiturk

LigTV İzle

Kategori:

Konular: Digiturk, Digiturk Kampanyaları, Digiturk Fatura Ödeme, Lig TV Kampanyaları Digiturk Giriş Paketi Kampanyası, Lig TV Yeni Kampanyası, Digitürk Kampanyaları,Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter