Digiturk Fatura Ödeme


Kurum : DIGITURK

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :


Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi


Digiturk tv faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı online internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak ödemenizi tek adımda anında gerçekleştirebilirsiniz. FaturaGO ile yukarıda bulunan Sorgulama bölümünden Digiturk (beIN Sports, Lig Tv) tv üye numaranızı girerek fatura borcunuzu sorgulayabilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Digiturk Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Digiturk Üye No Nasıl Öğrenilir/Nerde Yazar

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Digiturk üye no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Digiturk faturanızı bulamıyorsanız 3555’e “UYENO” yazıp kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Digiturk Fatura Örneği

Digiturk Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Digiturk faturanızı yukarıda bulunan sorgulama alanından abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz.

Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Digiturk (Lig Tv) faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Digiturk’ün faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Digiturk fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartıyla fatura ödemenizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı Digiturk Bayileri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Digiturk (beIN Sports) müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 0212 473 7373 numaralı telefondan veya Digiturk’ün resmi web sitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Digiturk Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman

Digiturk fatura kesim tarihi her ayın 3’ünde yapılmaktadır. Faturanızda yazan son ödeme tarihini geçmeniz durumunda aylık %1,4 oranında gecikme zammı uygulanmaktadır.