Digiturk IQ Servisi Nedir?

IQ Portal ile ilgili ayrıntılı bilgiler ve film izleme:

Digiturk tarafından sunulan servislerden bir tanesi olan IQ servisi sayesinde IQ özellikli Digiturk uydu alıcısı ile cihaz üzerinden internet bağlantınız kullanılarak bir çok yayına ulaşabiliyorsunuz. Digiturk IQ servisi ile size verilen IQ uydu alıcısını internet modeminize bağlıyorsunuz. Bu sayeden internet üzerinden Digiturk'un zengin yayın arşivine ulaşıp istediğiniz filmi indirerek yayınları izleyebiliyorsunuz.

Digiturk IQ Servisinin Özellikleri

HD Özelliği

Digiturk Iq uydu alıcılarının özelliklerinde bir tanesi de HD özellikli olmasıdır. Bu sayede yayınları yüksek görüntü kalitesinde, normal yayına göre 5 kat daha net seyredersiniz.

DVDigi

DVDigi özelliği sayesinden Digiturk tarafınsan sunulan bir çok yayına cihazınız üzerinde erişebilirsiniz.

İnteraktif Uygulamalar

Digiturk IQ cihazlarının internet bağlantılı olmasından dolayı internet üzerinden birçok servisi bu cihazlar ile ulaşabilirsiniz. Yotube, Facebook ve Twitter gibi servislere erişebilirsiniz.

Digiturk IQ Kayıt Özelliği

Digiturk IQ uydu alıcılarının kayıt özelliğini kullanabilmek için bu uydu alıcısına sabit disk bağlamanız gerekiyor. Sabit disk ile birlikte Digiturk Plus servisindeki gibi özellikleri kullanarak yayınları kayıt edebilir, durdurup geri alabilirsiniz. Kayıt özelliği sayesinde kullanabileceğiniz özellikler;

- Canlı yayını durdurabilir, ileri veya geri sarabilirsiniz.
- İzlediğiniz kanaldaki canlı yayını kaydederken, harici sabit dik sayesinde daha önceden kaydettiğiniz içerikleri seyredebilirsiniz.
- Uzaktan (WEB, SMS, Iphone ve Ipad ) kayıt emri vererek evde yokken yayınların kaydedilmesini sağlayabilirsiniz.
- Kaydettiğiniz programları izlerken ileri / geri sarabilir, kumandanızdan rakam girerek istediğiniz dakikaya gidebilirsiniz.

Digiturk IQ 3D Özelliği

Digiturk IQ cihazlar ile 3D yayınları izleyebiliyorsunuz. 3D yayınları izleyebilmek için televizyonunuzun 3D uyumlu özelliği bulunması gerekiyor.

 

Digiturk IQ servis ile ilgili detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz

Kategori:

Konular: Digiturk, Digiturk Kampanyaları, Digiturk Fatura Ödeme, Lig TV Kampanyaları, Digitürk Kampanyaları,Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter