Digiturk Plus Servisi

Plus servisi ayrıntılı bilgiler ve film izleme:

Digiturk Plus servisi ile televizyon yayınlarını izlerken kaydedebilir, yayınları geri alabilir veya durdurabilirsiniz. Digiturk Plus servisi ile ayrıca yayınları yüksek görüntü kalitesi(HD) ile izlersiniz. Digiturk Plus servisi kullanabilmek için Digiturk Plus uydu alıcınızın olması gerekiyor. Çeşitli kampanyalarla taahhütlü veya taahhüt olmayan seçenekler ile abonelik yapılabiliyor.

Digiturk Plus servisi ile ilgili bilgi ve kampanyalar için: Digiturk Plus Kampanyası

Digitürk Plus servisi özellikleri aşağıdadır.

Digiturk Plus PVR Özelliği

Digiturk Plus cihazlarının en önemli özelliklerinden bir tanesi de PVR(Kaydetme) özelliğidir. Bu cihazların içerisinde bulunana sabit disk sayesinden seyrettiğiniz yayınları kaydedebilmenizin yanı sıra birçok kolaylıktan da faydalanabiliyorsunuz. Bir yayını seyrederken yayını kaydedebiliyorsunuz. Bu kaydı daha sonra istediğiniz zaman seyredebiliyorsunuz. Bir değir şekilde ise yayını izlerken durdurabilir veya geri alabilir, daha sonra ileri sarabilirsiniz. PVR özelliği sayesinden planlanmış kayıt işlemi yapabilirsiniz. Digiturk Plus uydu alıcınızın menüsünden ulaşabileceğiniz ara yüzden belirli bir tarihteki programı kaydedebilir veya belirli günlerdeki programı devamlı kayıt edebilirsiniz. Örneğin: Sevdiğiniz bir diziye işiniz nedeniyle yetişemiyorsanız kayıt özelliği ile her hafta bu diziyi otomatik kayıt edebilirsiniz. PVR özelliğini evde değilken dahi kullanabiliyorsunuz. İnternet veya cep telefonunuz üzerinden ulaşabileceğiniz çeşitli servisler yardımı ile uzaktan kayıt özelliğini kullanabilirsiniz. Uzaktan erişim için kullanabileceğiniz yöntemlerden bir tanesi de Digiturk Online İşlem Merkezi'dir. digiturk.com.tr'den ulaşabileceğiniz online işlem merkezi üzerinden kayıt özelliğini kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzdan, iPad ve iPhone cihazlardan bununla ilgili Digiturk programları ile PVR özelliğini kontrol edebilirsiniz.

Digiturk Plus HD Özelliği

Digiturk Plus uydu alıcılarının HD özelliği sayesinde yayınları yüksek görüntü kalitesi izlersiniz. HD servisi ile normal televizyon yayınlarını oranla 5 kat daha net bir görüntü elde edersiniz. Peki, HD Nedir? HD, resimlerdeki pixel sayısını artırarak daha iyi çözünürlük ve hareket ayrıntısı sunmaktadır. Bu sayede izlediğimiz yayınlardaki görüntü gerçek yaşamımızdaki görüntüye yaklaşmaktadır. Ayrıca 16:9 gibi formatlar sayesinde görüş açımız da genişlemektedir.

Digiturk Plus 3D Özelliği

Digiturk Plus uydu alıcılarının yeni özelliklerinden bir tanesi de 3D servisidir. 3d servisini kullanabilmek için televizyonunuzun 3D özellikli olması gerekiyor.

Digiturk Plus DVDigi Özelliği

Digiturk Plus uydu alıcılarında bulunan bu özellik sayesinden Digiturk tarafından sunulan birçok yayına cihaz üzerinden ulaşıp, izleyebiliyorsunuz.

 

Kategori:

Konular: Digiturk, Digiturk Kampanyaları, Digiturk Fatura Ödeme, Lig TV Kampanyaları, Digitürk Kampanyaları,Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter