Digiturk Servisleri ve Hizmetleri

Digiturk'un müşterilerine vermiş olduğu çeşitli hizmetler ile ilgili açıklamalar ve tanıtımlar. Plus ve IQ portal hizmeti açıklamaları yer almaktadır.
Digiturk Plus Servisi Digiturk IQ Servisi
Digiturk Plus ile bilgiler. Digiturk'ün yeni hizmeti IQ servisi, kampanyalar ve özellikleri.
     
     


Digiturk tarafından sunulan Digiturk Plus, Digiturk IQ, Digiturk dergi gibi seçenekler ile bi çok servisten faydalanabilirsiniz. Digiturk Plus uydu alıcıları ile HD şeklinde yüksek kaliteli görüntü ile yayınları izleyebilirken kayıt özelliği ile seyrettiğiniz yayınları kaydedebilirsiniz. Digiturk IQ uydu alıcıları ile internet bağlantınız üzerinden Digiturk yayın arşivine erişim uydu alıcınızın sabit diskine bu yayınları indirip seyredebilirsiniz. Digiturk dergi hizmeti ile Digiturk platformunda yayınlanan yayınları, programları dizileri ve belgeselleri takip edebilir, yayın akışı bilgisini öğrenebilirsiniz. iPad cihazı sahipleri ile Digiturk dergi bilgisine internet üzerinden ücretsiz olarak erişebilmektedir. Uygulamayı "AppStore" üzerinden indirebiliyorsunuz. Digiturk HD uydu alıcıları ile HD yayınlar izlenebilmektedir. Digiturk Play servisi ile internet üzerinden Digiturk yayınları izlenebilmekte, aynı zamanda maç satın alınabiliyor. Bu servisten faydalanabilmek için Digiturk üyesi olunmasına da gerek bulunmamaktadır. İnternet üzerinden ulaşabileceğiniz Digiturk Play internet sitesi üzerinden üye olarak, çeşitli paketler arasından seçim yapabiliyorsunuz.Kategori:

Konular: Digiturk, Digiturk Kampanyaları, Digiturk Fatura Sorgulama ve Ödeme, Lig TV Kampanyaları Digiturk Giriş Paketi Kampanyası, Lig TV Yeni Kampanyası, Digitürk Kampanyaları,Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter